Łobuzy z kolejnym sukcesem! TEN kawałek będzie jednym z hitów roku

i

Autor: Screenshot Youtube/ Łobuzy Łobuzy z kolejnym sukcesem! TEN kawałek będzie jednym z hitów roku

Disco polo

Łobuzy z kolejnym sukcesem! TEN kawałek będzie jednym z hitów roku

2024-01-30 22:58

Łobuzy rozwalili system. Ich “Madmuazel” podbija serca słuchaczy i wygląda na to, że nic nie jest w stanie jej zatrzymać. Kawałek, który zadebiutował raptem kilka dni temu może się już pochwalić pierwszym kamieniem milowym.

Łobuzy i ich “Madmuazel” to hit początku 2024 roku

Za nami naprawdę mocny disco polowy rok – w ciągu minionych 12 miesięcy ukazał się cały szereg hitów Skolima (ten człowiek chyba nigdy nie śpi, zwłaszcza patrząc po ilości aktualnych koncertów), kilka mariaży z rapem i oczywiście największy przebój 2023 – “Ona działa na mnie jak”. 2024 rok nie będzie jednak spokojniejszy i w tym przekonaniu utwierdziła nas właśnie formacja Łobuzy.

SPRAWDŹ TEŻ: Szpilki zapowiadają nowy utwór! “Nie gadaj tylko całuj” przebije “Na Pieska”?

Choć Skolim nie próżnuje, podobnie jak wielu innych wokalistów, styczeń zdecydowanie należy do “Madmuazel”. Przepiękna ballada z równie pięknym, klimatycznym klipem to dowód na to, że disco polo przeżywa obecnie renesans. Choć wciąż naszym sercom bliskie są brzmienia ze złotej ery gatunku, nastał czas eksperymentów i “progresywnego disco polo”, którego mistrzami są właśnie Łobuzy. Ich nowatorskie podejście do muzyki i czysty artyzm napawają nadzieją na to, że disco polo może nam jeszcze wiele zaoferować… i nie musi być wyłącznie muzyką “na potupajkę”.

Wracając jednak do samej “Madmuazel” – piosenka w zaledwie 12 dni przebiła barierę miliona wyświetleń na YouTube i wciąż nie zwalnia. Zajmuje też obecnie 11. miejsce na karcie Na czasie w kategorii muzyka. Życzymy dalszych sukcesów, bo utwór jest doprawdy wspaniały.

Hity disco polo 2023. Jak dobrze pamiętasz największe przeboje tego roku?

Pytanie 1 z 9
“Mój instynkt traci grunt, chcę zdobyć Cię na już”
Łobuzy i Joanna Krupa o charytatywnej piosence