Łódź Disco Fest 2022 BILETY do zgarnięcia na antenie VOX FM! Co trzeba zrobić?

Wielki powrót Łódź Disco Fest 2022!
Autor: materiały prasowe Łódź Disco Fest 2022 odbędzie się już w listopadzie! Na scenie zobaczymy największe gwiazdy disco polo

Już tylko kilka dni pozostało do Łódź Disco Fest 2022. Impreza po kilku latach przerwy powraca z największymi gwiazdami disco polo. Już w najbliższą sobotę na jednej scenie wystąpią między innymi Classic, MIG czy Piękni i Młodzi. Radio VOX FM jest patronem tej imprezy i rozdaje bilety dla słuchaczy! Jak je zgarnąć?

Łódź Disco Fest 2022 kto wystąpi?

Łódź Disco Fest powraca do kalendarza muzycznych wydarzeń po blisko trzech latach przerwy spowodowanej pandemią.19 listopada na łódzkiej scenie wystąpią najwięksi artyści muzyki tanecznej. Jednego wieczoru zobaczyć będzie można takie gwiazdt jak Shazza, Zenon Martyniuk oraz zespołami: Classic,Weekend, Power Play, Czadoman, Mig, Jorrgus, Masters, After Party, Extazy czy Szpilki, wystąpią również: Playboys, Exaited, Topky, Łobuzy, Weź nie pytaj, Iness, Skolim, PM, Baby Full, Toskańsky, Capitan Folk, Discoboys, Joker oraz Zbóje. Wejście na teren Atlas Areny od 16.30, start koncertu 18.00.

CZYTAJ TAKŻE: Czy Janina była PIJANA?! Pierwsza Zmiana chciała badać słuchaczkę ALKOMATEM!

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7

W związku z dużą popularnością Festiwalu sprzedaż biletów odbywa się wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem portalu eBilet.pl.

Bilety na Łódź Disco Fest 2022 do zdobycia również na antenie radia VOX FM, które jest patronem medialnym imprezy. Żeby je zgarnąć wystarczy nas uważnie słuchać oraz śledzić nasze media społecznościowe - Facebook oraz Instagram.

CZYTAJ TAKŻE: Nadciąga premiera disco polo w klimacie lat 80. Joker z piękną blondynką pokażą się „W blasku świec”

Wielki powrót Łódź Disco Fest 2022!
Autor: materiały prasowe Na scenie Atlas Areny wystąpią najwięksi artyści disco polo

Te kawałki rozgrzeją Cię w szare, jesienne dni! Nowości disco polo 2022 lista gorących numerów

Nasi Partnerzy polecają