Doda wpadła na Love Island!

i

Autor: screen/Instagram @loveislandwyspamilosci Doda gościnią specjalną Love Island 7.

Love Island 7. Doda POZAMIATAŁA na Wyspie Miłości! Najbardziej dostało się Alicji?

2023-03-16 13:23

Takiej niespodzianki w Love Island nie spodziewał się chyba nikt! Choć od dawna wiadomo, że Doda jest wielką fanką programu, to dopiero w siódmej edycji została zaproszona na Wyspę Miłości. Po prywatnym koncercie dla Islanderów rozpoczęła punktowanie uczestników. Za co oberwało się Alicji?

Uczestnicy Love Island 7. pod ostrzałem Dody

Uczestnicy się tego nie spodziewali, fani czekali na to od dawna. Królowa we własnej osobie wpadła na Wyspę Miłości i zrobiła tam swoje porządki. Co robiła Doda na Love Island 7. i komu oberwało się najbardziej? Przede wszystkim oczywiście zagrała prywatny koncert dla Wyspiarzy, by później stanąć przed nimi w Kręgu Ognia i rozpocząć przeparowanie. Ale nie było to zwykłe przeparowanie, ponieważ Doda w roli prowadzącej wykorzystała okazję, żeby przeczytać uczestnikom komentarze na ich temat, a także dorzucić kilka słów od siebie. Tym razem nikt nie odpadł, a powstały następujące pary:

  • Beata i Adam
  • Jagoda i Wojtek
  • Ola i Kamil
  • Julia i Dawid
  • Agnieszka i Mati
  • Agata i Hubert
  • Alicja i Mateusz

CZYTAJ TAKŻE: Dramy i afery na Love Island 7! Zebraliśmy dla Was wszystkie aktualne konflikty na Wyspie Miłości

VOX test wiedza ogólna

To nie pierwszy raz, kiedy przebywający na Wyspie Miłości otrzymują garść komentarzy na swój temat od prowadzącej. Jednak nie da się ukryć, że Karolina Gilon nie okraszała ich tak dosadnymi i soczystymi komentarzami własnymi. Uczestnicy na co dzień są odcięci od świata zewnętrznego i nie do końca zdają sobie sprawę z tego jak są postrzegani przez widzów. Na instagramowym profilu "Love Island" zawrzało. Większość fanów jest zachwycona tą sytuacją, szczególnie, że od dawna sugerowali produkcji, by zajęła się zachowaniem dziewczyn w stosunku do Oli.

CZYTAJ TAKŻE: Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Część internautów zwraca jednak uwagę na fakt, że Doda odczytała im same negatywne komentarze, co mija się z przyświecającą jej wizycie ideą #bekind (ang. bądź miły). Poza Olą, która otrzymała słowa wsparcia, oberwało się Julii oraz Alicji za zachowanie wobec niej. Doda wytknęła Julii, że ona pierwsza powiedziała Kamilowi, że chce pozostać otwarta na innych partnerów, a później miała pretensję, że wybrał Olę. Oprócz tego na Alicję spłynęła krytyka zaborczych zachowań wobec jej partnera, Mateusza. Ten usłyszał też, że jest zaślepiony świeżością związku i nie widzi toksycznych zachowań partnerki. Oberwało się również Adamowi czy Kamilowi za niezdecydowanie wobec partnerek oraz Agacie i Hubertowi, że zachowują się jak stare małżeństwo.

Gdy emocje trochę opadły przyszedł czas, że wszystkie dziewczyny usiadły na kanapach i rozmawiały na temat Oli. Ta weszła w połowie rozmowy i między uczestniczkami doszło do spokojnej i rzeczowej wymiany zdań. Czy atmosfera w żeńskiej części Wilii się oczyści? Przekonamy niebawem. Za to może pogorszyć się między Wyspiarzami, którzy chyba też mają parę kwestii do wyjaśnienia sobie nawzajem. Na dodatek w zajawce kolejnego odcinka zobaczyliśmy Agatę namiętnie całującą się z Adamem. Co jeszcze wydarzy się w Love Island 7? Odcinki oglądać można od poniedziałku do piątku i w niedziele o 21:00 w TV4.

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?

Listen on Spreaker.