Wszystkie dramy Love Island 7.

i

Autor: Kolaż na podstawie screenów z Instagram @loveislandwyspamilosci/Canva Dlaczego wszystkie dziewczyny są przeciwko Oli? Czy Kamil obiecał Julii, że ją wybierze? Co na Love Island robi Doda?

Dramy i afery na Love Island 7! Zebraliśmy dla Was wszystkie aktualne konflikty na Wyspie Miłości

2023-03-13 10:31

Kiedy produkcja Love Island zapowiadała, że siódma edycja będzie niezapomniana, widzowie podchodzili do tego sceptycznie. Bo ile razy można oglądać ten sam schemat? Jednak okazuje się, że na Wyspie Miłości zrobiło się naprawdę gorąco, a za rozkręconymi dramami trudno nadążyć. Okazuje się, że do programu wejdzie sama Doda! Zebraliśmy dla Was najważniejsze wydarzenia.

Love Island 7. Ola i Julia

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o faceta. Ola i Julka były na Love Island 7. najlepszymi przyjaciółkami, strzelały razem fotki na media społecznościowe i były nierozłączne. Do czasu... Podczas jednej z przygotowanych przez produkcję zabaw Ola postanowiła pocałować Kamila, który był sparowany z Olą. Dziewczyny się pokłóciły, większość Islanderek stanęło po stronie Julii, a do tego sparowany z Olą Adam oświadczył jej, że on nie widzi tej relacji po programie. Całość zwieńczył fakt, że podczas przeparowania Kamil wybrał Olę, a Julia zamiast odpaść wróciła do willi z nowym uczestnikiem. Julia obwinia Olę o to, że Kamil ją wybrał, Ola broni się tym, że nie miała wpływu na jego decyzję. Dodatkowo sytuacji pikanterii dodaje fakt, że tuż przed parowaniem Kamil obiecał Julii, że ją wybierze.

Love Island 7. Alicja i Mateusz

Choć najprawdopodobniej są parą z najdłuższym stażem i śmiało można stwierdzić, że ich relacja jest na bardzo poważnym etapie, to nie są oni ulubieńcami widzów i wzbudzają naprawdę skrajne emocje. Wszystko przez to, że jak na tak krótką znajomość Alicja próbuje mocno kontrolować Mateusza. Łącznie z tym, że nie pozwala mu nawet na zwykłe rozmowy z innymi Wyspiarkami "za jej plecami". Czyli mówiąc wprost - chłopak musi się jej ze wszystkiego tłumaczyć. Para wylądowała w kryjówce, a o poranku Alicja oświadczyła Mateuszowi, że teraz będzie miał sporo kontaktów do zerwania. Zasugerowała mu w ten sposób, że nie życzy sobie, by utrzymywał relacje z innymi dziewczynami. I choć Mateusz dzielnie znosił te wszystkie teksty, to podczas ostatniej zabawy w kręgu ognia dał wszystkim jasno do zrozumienia, że w Kryjówce między nimi doszło do pełnego zbliżenia. Alicja się wściekła i zrobiła mu o to okrutną awanturę. Czy ta dwójka dotrwa do finału? Nie wiadomo, ale na pewno dostarcza nam sporo emocji.

CZYTAJ TAKŻE: Żenujące zachowanie uczestnika Love Island 7. Doda komentuje "ŻAL"

VOX: torebkowe skarby

Love Island 7. dziewczyny kontra Ola

Dołączenie Oli do Love Island 7. było decyzją widzów, którzy kojarzyć ją mogą z czwartej edycji programu. Jednak dziewczynom w Willi nie przypadła do gustu. Spinę miała z nią najpierw Alicja, której nie podobało się, że Ola chce rozmawiać z Mateuszem. Dziewczyny, które były na Wyspie Miłości od początku uważały, że wchodząca do programu uczestniczka musi zaakceptować istniejące relacje. Jednak Ola słusznie zauważyła, że każdy przyjeżdża tu żeby poznać miłość i siedzenie i przyglądanie się tym parom nie ma sensu. To bardzo nie spodobało się zwłaszcza Alicji. Od tamtej pory wszystkie dziewczyny traktują Olę mocno z góry i obwiniają ją o wszystko. Łącznie z tym, że Kamil wybrał ją zamiast Julii.

Love Island 7. Doda wchodzi do programu

Takiego obrotu spraw chyba nikt się nie spodziewał. Doda od dawna już nie ukrywa tego, że jest wielką fanką formatu i bardzo często komentuje wydarzenia na Wyspie Miłości na Instagramie programu. Skrytykowała zarówno zachowanie Adama wobec Oli, jak i to jak wszystkie uczestniczki traktują dziewczynę. Widzowie zasugerowali więc, żeby gwiazda weszła do programu i "zrobiła tam porządek". Ich życzenia się spełniły i produkcja już w niedzielę zdradziła, że Doda wejdzie do Willi. Co będzie tam robić i jaka będzie jej rola? Przekonamy się już niebawem.

CZYTAJ TAKŻE: Alicja i Mateusz trafią do kryjówki? Fani Love Island 7. są pewni co wydarzy się w kolejnym odcinku

Sonda
Czy dziewczyny słusznie mają pretensje do Oli?

Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?