Dramy

Love Island 8: jedna z finałowych par już się rozstała! Widzowie czują się oszukani

2023-10-16 11:29

“Love Island 8” dopiero się skończyło, a jedni finaliści już zdążyli się rozstać. Jaqueline ps. Żaki, wrzuciła na Instagram relację z lotniska, ujawniając przy tym, że do Polski wraca jako singielka. Co się stało z Bartkiem?

Jaqueline i Bartek byli jedną z najmocniejszych i najbardziej lubianych par 8. edycji programu “Love Island. Wyspa Miłości”. Uczestnicy doszli do finału, w którym zajęli drugie miejsce. I choć wielu widzów wierzyło w ich miłość i szczerze im kibicowało, sielanka skończyła się tuż po tym, jak wyłączono kamery (a przynajmniej na to wszystko wskazuje). Żaki potwierdziła bowiem, że nie jest już z Bartkiem i do kraju wróciła jako singielka. Była na tyle rozemocjonowana, że śmiało możemy zakładać, iż wydarzyło się coś dramatycznego.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Rocha i Krzyśka łączy coś więcej? Dodają coraz bardziej zaskakujące relacje i posty

Love Island 8 – Jaqueline i Bartek rozstali się. Co się stało z finalistami?

Tuż po emisji finału dowiedzieliśmy się, że zwycięzcy – Laura i Armin – wciąż są razem i zamierzają pielęgnować swoje uczucie. Zupełnie inaczej było jednak w przypadku Jaqueline i Bartka, którzy wrócili oddzielnie. Żaki nie ujawniła szczegółów rozstania, ale obiecała, że wkrótce dam znać, co tam się wydarzyło.

Cześć, kochani. Jeny, jak dobrze odzyskać swój telefon po miesiącu, jaram się w opór. Mega przygoda, mega było fajnie, prawie że do końca. Pod koniec się troszeczkę podziało - wracam do Polski jako singielka, ale to opowiem wam w ciągu kilku dni – powiedziała na InstaStories.

Widzowie czują się oszukani, gdyż wierzyli w wielką miłość tych dwojga. Dla wielu tak szybkie rozstanie jest ewidentnym znakiem manipulacji – rzekomo zakochani uczestnicy mieli tylko udawać uczucia, by zgarnąć kasę i rozejść się w swoje strony.

- Aż takiego szybkiego singielstwa się nie spodziewałam nawet do PL nie dolecieli 😂 ciekawe co tam się odwaliło

- Już są singlami. Szybko im poszło 👏 dobrze, że nie wygrali

- No szybko poszlo.... ledwo na lotnisko a Żaklin juz singielka..... Para była oby do finału 🤭😅 jak wiekszosc z nich

- Byłoby wielkim oszustwem gdyby wygrali!

- Wszyscy chcieli aby Jaquline wygrała ,ale jaki byłby sens wygranej skoro po zakończeniu oznajmiła że zostala singielką..tylko kase by zabrali i tyle..a nie o to chodzi w tym programie..bardzo dobrze że wygrała Laura i Armin.

… czytamy w komentarzach (pisownia oryginalna).

Czy tak rzeczywiście było i wszystko było zwykłą grą? A może uczucie łączące Jaqueline i Bartka było prawdziwe, tylko doszło do jakiegoś dramatycznego obrotu spraw? Cóż, zapewne dowiemy się z czasem.

“Love Island. Wyspa miłości” – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 6
Sandra Dorsz
VOX: sonda damsko męska