Love Island 8: Lori spadła z piedestału? Posypała się ostra krytyka

i

Autor: Polsat Love Island 8: Lori spadła z piedestału? Posypała się ostra krytyka

Programy randkowe

Love Island 8: Lori spadła z piedestału? Posypała się ostra krytyka

2023-09-25 18:32

Lori z “Love Island 8” przestanie być ulubienicą widzów? Ostatni odcinek sprawił, że niektórzy spojrzeli na nią w znacznie mniej przychylny sposób. W sieci posypały się krytyczne komentarze.

Tegoroczne edycje “Love Island” i “Hotelu Paradise” zapiszą się w dziejach reality-shows jako te pełne zwrotów akcji pod względem sympatii widzów. Bowiem, gdy tylko ci upatrzą sobie jakiegoś ulubieńca bądź ulubienicę, prędzej czy później dochodzą do wniosku, że się srogo pomylili.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Justyna przebiła nawet Rocha? “Największy zjazd wizerunkowy”

Love Island 8 – Lori straciła w oczach widzów. Nie będzie już ulubienicą publiczności?

W “Hotelu Paradise 7” status fanowskich faworytów stracili już Roch i Justyna (i musimy przyznać, że były to srogie przemiany), zaś w “Love Island” na podobną ścieżkę wkroczyła właśnie Lori, choć w znacznie mniej spektakularnym wydaniu. Tamta dwójka uchodzi bowiem za istnych złoczyńców, zaś Lori… po prostu delikatnie zawiodła odbiorców tym, jak potraktowała swojego partnera.

W ostatnim odcinku na Wyspie Miłości doszło do początkowego rozkładu relacji Lori i Bartka. Zdaniem internautów uczestniczka nie zachowała się wobec niego fair i szuka dziury w całym.

- Ja rozumiem wszystko, gry grami , ale co niektórzy lecz grubo... za grubo. Szkoda mi Bartka strażaka.. Lori niefajnie zrobiła.

- Tak tą Lori zachwalacie, a wbiła mu nóż w plecy, pokazała, że nie różni się od reszty tylko dobrze się maskuje.

- Zawiodłam się na Lori, kobieta ewidentnie szuka dziury w całym, to że chłopak ma swoje zasady świadczy o nim bardzo dobrze

- Ja nie wiem, ale mnie ta cała Lori już wku*wia taka mimoza nie wiadomo o co jej chodzi niech se opiekuna lub nianie znajdzie do opieki nad sobą

… czytamy w komentarzach.

Niektórzy wysnuli nawet wniosek, że dała się nakręcić koleżankom i nie działała z rozmysłem.

- Lori nie miała żadnego problemu póki koleżanki jej nie nakierowały

Czy Lori ostatecznie spadnie z piedestału i wejdzie w poczet znienawidzonych uczestników? A może jeszcze udowodni, że nie widzowie nie powinni jej skreślać? Czas pokaże.

Rozpoznasz programy rozrywkowe po ich uczestnikach? QUIZ dla prawdziwych koneserów!

Pytanie 1 z 6
Na początek coś prostego - w którym programie wystąpiła Karolina Pisarek?
Karolina Pisarek
VOX: torebkowe skarby