wyspa miłości

Love Island 9: Adrian i Dan opuszczą wyspę?! Kara za Emi coraz bliżej

2024-03-25 17:09

Ostatnie wydarzenia na wyspie miłości idealnie pokazują, że w Love Island 9 pewnym jest tylko to, że w nocy będzie ciemno, a w dzień będzie jasno. I to w sumie na tyle - reszty przewidzieć się nie da. Ostatni odcinek znakomicie to udowodnił. Czy to jednak jeszcze nie koniec zaskoczeń i Dana i Adriana czeka kara?

Love Island 9: Adrian i Dan odpadną z programu?

Ostatnie wydarzenia na Love Island 9 sprawiły, że w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Nic zresztą dziwnego, ponieważ w odcinku wydarzyło się naprawdę sporo, a niektórzy uczestnicy mocno wkurzyli widzów, którzy nie gryźli się przy tej okazji w język. Najmocniej przeskrobał sobie u nich Adrian. Ten już od początku tego sezonu Love Island 9 nie przypadł oglądającym szczególnie do gustu, jednak ostatnie dni szczególnie nasilają wrogie podejście widzów do tego bohatera. Uważają bowiem, że Adrian jest jak chorągiewka na wietrze, która idzie tam, gdzie akurat w danej chwili potrzebuje. Najlepiej pokazuje to fakt, że najpierw był z Wiki, potem zadawał się z Emi, a finalnie chce Nicole. Jednocześnie złamał przy tym serce Emi, która opuściła wyspę miłości. Czy wkrótce odpowie za swoje zachowanie?

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Love Island 9: Adrian i Dan rozczarowują widzów

Widzowie mocno przeżyli odejście Emi z Love Island 9. Za to w dużej mierze winią właśnie Adriana, który ich zdaniem jest odpowiedzialny za jej decyzję. Swoje za uszami ma też jednak Dan, z którym Adrian mocno trzyma się na wyspie miłości (choć momentami to dość szorstka przyjaźń). Oglądający wciąż mają Danowi za złe teatrzyk, który odstawił, kiedy Emi powiedziała mu, że nie chce z nim być. Najpierw zagroził bowiem, że odchodzi z Love Island 9, a finalnie jednak został w programie. Z tego też powodu oglądający randkowe reality show uważają, że zarówno Adrian, jak i Dan powinni wylecieć z programu.

Chciałabym żebyście zrobili porządek z Adrianem i Danem.Utrzeć im trochę nosa bo są zbyt pewni siebie.

Adrian i Dan powinni wyjść z programu zebu mogli sobie malować pisanki

Adrian, Dan i Oliwia- czerwona flaga. Chętnie bym im podziękowała za udział w programie. Manipulują, są niedojrzali i zmieniają front jak wiatr zawieje.

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Czy marzenie widzów programu się zrealizuje? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach Love Island 9. Te niezmiennie od niedzieli do piątku o 22:00 w Czwórce.