wyspa miłości

Love Island 9: Adrian jest przetrzymywany w programie siłą? Zaskakujące słowa

2024-03-26 14:49

Adrian to czarny charakter w programie Love Island 9. Widzowie tego randkowego reality show mają już po dziurki w nosie jego zachowania i uważają, że islander robi wszystko, żeby utrzymać się, jak najdłużej na wyspie miłości, nie zważając na innych. Ostatnio pojawiły się jednak i bardziej zaskakujące głosy.

Love Island 9: Adrian - czarnym charakterem tej edycji

Akcja na Love Island 9 rozkręca się z dnia na dzień i gdy wraz z biegiem czasu niektórzy uczestnicy coraz mocniej zyskują, to są i tacy, którzy z odcinka na odcinek tracą. W tej drugiej grupie jest z pewnością Adrian, który w Love Island 9 wyrasta nam na czarny charakter tej edycji. Widzowie już po pierwszym odcinku zwrócili na niego uwagę. Chłopak co chwilę powtarzał, że studiuje prawo, a także podkreślał swoje przywiązanie do wiary, czepiając się np. tatuażu z wężem. To wręcz bawiło widzów. Z czasem jednak ze śmiechu, przeszli do nienawiści. Wszystko przez to, że Adrian z Love Island 9 najpierw podkreślał swoje przywiązanie do Wiki, po czym, gdy ta wyleciała z programu, zaczął bawić się z innymi dziewczynami. Widzowie uznali to za nielojalne. I trudno się dziwić.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Love Island 9: zaskakujące słowa o Adrianie

Zachowanie Adriana w Love Island 9 mocno irytuje widzów i ci chcieliby, żeby chłopak, jak najszybciej odpadł z programu i wrócił do domu. Wiele razy komunikowali to na profilu programu, apelując do produkcji, by ta dała widzom możliwość pozbycia się go z randkowego show. Póki co jednak się tak nie stało. Teraz widzowie Love Island 9 doszli chyba do wniosku, że zamiast denerwować się na Adriana, zaczną z niego żartować.

Droga produkcjo. APELUJĘ. PROSZE WYPUSCIĆ ADRIANA Z WILLI. Ponadto przypominam , że Adrian studiuje prawo a Wy przetrzymujecie go wbrew jego woli 😅 może założyć sprawę o znęcaniu się psychicznym , bo zabraliście mu Wiktorię i nie ma jak na Wyspie (czyt. Darmowych wakacjach) utwierdzać nas i ją w przekonaniu że Ją Kocha (ani jak kupic pierscionka )😆😆

Także o to apeluje ADRIAN EWIDENTNIE JEST PRZETRZYMYWANY SIŁĄ😂

hahah w punkt 😂 trzeba petycję do reżysera napisać bo on tam padnie biedny 🥱🤦‍♀️🤪

- czytamy na profilu Love Island 9.

Czy produkcja w końcu weźmie sobie słowa widzów do serca i Adrian zniknie z programu? Tego dowiemy się w najbliższych odcinkach. A te można oglądać od niedzieli do piątku o 22:00. Gdzie można oglądać Love Island 9? W TV4!