telewizja

Love Island 9: Adrian ukrywa prawdę o swojej orientacji? Zaskakujące dowody

2024-03-12 13:51

Wszystko wskazuje na to, że Adrian wyrośnie nam na najbardziej charakterystycznego uczestnika Love Island 9. Zresztą, nasz pan "studiuję prawo" dość mocno o to zadbał już od pierwszego odcinka. Wraz z biegiem programu Adrian zaskakuje nas coraz bardziej. Widzowie Love Island 9 wpadli na nietypowy trop.

Love Island 9: Adrian zaskakuje widzów

Ta edycja popularnego, randkowego reality show zdecydowanie nie będzie nudna. Twórcy i uczestnicy Love Island 9 dbają o to, żeby w tym sezonie nie było stypy i mocno odpinają wrotki. Do tego stopnia, że część widzów zaczęła się zastanawiać już nawet czy nadal oglądamy tylko program telewizyjny, czy może już jednak produkcję dla dorosłych. W ostatnim odcinku mogliśmy np. widzieć, jak uczestnicy ostro lecą ze sobą w ślinę. Mało tego - zrobił to nawet Adrian, który tak namiętnie powtarzał od pierwszego odcinka Love Island 9, że studiuje prawo i podkreślał swoją wiarę. Z każdym epizodem programu widzowie coraz mniej wierzą w jego twierdzenia, ponieważ Adrian mocno się odpala. Ostatnio np. poleciał buzi buzi z Danem i Patrycją w całuśnym trójkąciku. To zaskoczyło oglądających.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Adrian jest biseksualny?

Ostatnie zachowania Adriana zastanawiają widzów coraz mocniej. A wszystko przebił jego pocałunek z Patrycją i Danem. Widzom Love Island 9 mocno dziwnym wydało się bowiem, że chłopak, który tak mocno podkreślał swoje umocowanie w wierze, był w stanie pocałować się z innym facetem. Zrobił to w trójkącie z dziewczyną, jednak nadal stykał się językiem z innym mężczyzną. W komentarzach zrobiło się naprawdę gorąco. Fani Love Island 9 zaczęli zastanawiać się, czy Adrian nie jest przypadkiem biseksualny.

Adrian i ta wiecznie noga na noge. Caluski z Danem... moze on bi? 🤔🤔

a taki wierzący a tu ślimak z chłopem przecież stykali się jęzorami🤢

nie wiem ale wygląda jakby spędzał każdy dzień na solarce.😁 Gdybym spotkała go na mieście to pomyślałabym, że lubi mężczyzn.🙈

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Czy widzowie mają rację i Adrian faktycznie ma również pociąg do facetów? A może ma po prostu do wszystkiego duży dystans? Być może dowiemy się o tym w kolejnych odcinkach Love Island 9. A te można zobaczyć w TV4 od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00.