wyspa miłości

Love Island 9: Adrian wróci do programu?! Wszyscy mogą być w mocnym szoku

2024-04-02 16:50

Ostatni odcinek programu Love Island 9 przyniósł wszystkim spore zaskoczenie. Stało się coś, co wydawało się wręcz niemożliwe. W końcu, po kilku tygodniach negatywnych komentarzy ze strony widzów Adrian opuścił program. Czy jednak radość jego przeciwników nie potrwa zbyt długo? Może nas czekać nietypowy zwrot akcji.

Love Island 9: Adrian opuszcza wyspę miłości

Chyba nikt nie wierzył w to, że ten dzień w końcu nadejdzie. A najbardziej ze wszystkich musiał być chyba zdziwiony sam Adrian, który robił wszystko, żeby jak najdłużej zostać w Love Island 9. Mimo to, stało się - chłopak w końcu opuścił wyspę miłości. Adrian już od pierwszych dni w programie nie wzbudził w widzach szczególnej sympatii. Ci najpierw wyśmiewali się z niego, ponieważ co chwilę powtarzał w Love Island 9, że studiuje prawo i jest mocno wierzący, a potem ze śmiechu przeszli do nienawiści. Wszystko przez to, że Adrian wielokrotnie powtarzał Wiki, jak to jest w niej zakochany, a gdy ta opuściła wyspę miłości, to pierwszym co zrobił, było zabranie się za pozostałe dziewczyny. To zdaniem widzów znakomicie wskazywało na to, że ten uczestnik Love Island 9 jest chorągiewką, której nie warto poświęcać uwagi.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Love Island 9: Adrian wróci do programu?

Prawdopodobnie właśnie bycie chorągiewką doprowadziło do tego, że Adrian musiał opuścić Love Island 9. Bo to sami islanderzy stwierdzili, że nie tworzy on dopasowanej pary. Wiadomość o odejściu z programu ucieszyła wielu widzów, którzy nie lubili Adriana. Inni zaczęli go o dziwo żałować, twierdząc, że dzięki niemu coś się chociaż działo. Czy jednak czeka nas kolejny zwrot akcji i Adrian wróci do Love Island 9? W programie z powrotem pojawiły się chociażby Wiki i Patrycja. A w tym show w przeciwieństwie do Hotel Paradise 8 nie obowiązuje zasada o braku powrotów. Czy zatem Adrian wróci na wyspę miłości? To podejrzewa część widzów.

Adrian powinien wrócić na Wyspę miłość

Adrian wróci w Casa Amore dla dziewczyny, zobaczycie.

Mam wrażenie, że któreś z nich wróci 🤔🤔

- piszą fani Love Island 9.

Pozostali zwracają z kolei uwagę na to, że skoro odbył się pożegnalny live z Adrianem, to chłopak nie wróci już do programu. Jedno jest pewne - jeszcze sporo emocji przed nami. A losy uczestników Love Island 9 można śledzić od niedzieli do piątku o 22:00 w TV4.