telewizja

Love Island 9: Bartek wróci do programu?! Padły zaskakujące słowa

2024-03-19 14:14

Ostatni odcinek programu Love Island 9 przyniósł nam mnóstwo emocji. Nie tylko za sprawą niespodziewanego powrotu Dana, który odgrażał się, że odchodzi z randkowego show, ale i faktycznych rozstań z wyspą miłości. Jedną z osób, które pożegnały się z Love Island 9 był Bartek. Czy ten jednak wróci do programu?

Love Island 9: cztery osoby odpadły z programu

Atmosfera na Love Island 9 zrobiła się ostatnio bardzo napięta. Najpierw w programie doszło do poważnej rozmowy Dana z Emi, po której chłopak zagroził, że odchodzi z programu. Finalnie jednak zmienił zdanie i wrócił w kolejnym odcinku, przez co część widzów mocno się zirytowała. Jednak na tym roller coaster Love Island 9 się nie skończył. Uczestnicy wraz z widzami podjęli bowiem decyzję o tym, kto opuszcza program. I niestety były to aż cztery osoby! Wyspiątka dowiedziały się, że muszą wskazać najbardziej dopasowaną i najmniej dobraną parę. Następnie wszyscy zgromadzili się w Kręgu ognia oczekując na kolejny ciąg zdarzeń. To właśnie wtedy okazało się, że z Love Island 9 rozstają się Wiki, Daniel, Bartek i Patrycja. To mocno nie spodobało się części widzów.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Bartek zrobi come back?

Odpadnięcie Bartka z programu Love Island 9 bardzo mocno zaskoczyło i zasmuciło widzów. Część z nich uważa bowiem, że to nie był jeszcze moment, w którym Bartek powinien wylecieć z wyspy miłości. W komentarzach zrobiło się naprawdę gorąco. Ba, pojawił się nawet pomysł, by Bartek może jednak jeszcze wrócił na Love Island 9.

Kto jest za tym by Bartek powrócił?

najfajniejszy koleś normalny który nikogo nie udaje tak samo jak Jarek 😊

taak, powinien wrócić 🤞🏻

- czytamy na profilu Love Island 9.

Czy produkcja przychyli się do prośby widzów? A może jednak mogą o tym zapomnieć? O tym przekonacie się oglądając Love Island 9 od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.