telewizja

Love Island 9: bez Karoliny Gilon w programie. Widzowie są zaskoczeni

2024-03-14 14:42

Ostatnie odcinki programu Love Island 9 zaskakują nas coraz mocniej akcjami, które się w nim rozgrywają. I choć widzowie lubią dramy i miłosne uniesienia, to jednego im dość mocno brakuje. Wszyscy zastanawiają się bowiem - gdzie nagle podziała się Karolina Gilon? W końcu to ona jest prowadzącą programu.

Love Island 9: Karolina Gilon zniknęła?

Twórcy Love Island 9 robią wszystko, żeby ta edycja przeszła do historii i żeby było o niej głośno. Najpierw zaskoczenie widzów wzbudził fakt, że w programie nie było lektora. Potem w kolejnych odcinkach zaskoczyła z kolei akcja. W Love Island 9 jest bowiem naprawdę gorąco i nie brakuje emocji, czego nie można powiedzieć np. o Hotel Paradise 8, który raczej trąci nudą. W czasie, gdy w Love Island 9 każdy z każdym się całuje, ale nie tylko. W ostatnim odcinku Adrian i Wiki trafili bowiem do kryjówki. Jednak tam - jak się okazało - pan "studiuję prawo" raczej nie stanął na wysokości zadania... I gdy u uczestników wiele się dzieje, w głowach widzów pojawia się jedno (uzasadnione) pytanie - gdzie w tym wszystkim jest Karolina Gilon, która jest prowadzącą Love Island 9?

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: gdzie jest Karolina Gilon?

Gdy myśli się o programie Love Island 9 nie sposób, by w głowie nie pojawiła się jego prowadząca Karolina Gilon. Jednak choć ta pojawia się w głowie, to na ekranie szukać jej dość trudno. To mocno zastanawia widzów randkowego show. Ci są ciekawi, gdzie w tej edycji podziała się Karolina Gilon. Niektórzy snują też pewne teorie nt. prowadzącej Love Island 9.

Gilonowa to chyba zaginęła w akcji z Mateuszem, że w ogóle nie pojawia się w programie jako prowadząca [*]😂

😂😂😂😂😂😂dokładnie

dlaczego nikt jeszcze nie odpadł? dlaczego nie ma w ogóle prowadzącej? dlaczego nie ma jakiś zabaw jak w poprzedniej edycji? dlaczego pokazywani są ciągle ci sami uczestnicy a taki Bartek czy Jarek pomijani?

- czytamy na profilu Love Island 9.

Czy Karolina Gilon w końcu pojawi się na wyspie miłości? Powinna, ponieważ można było ją zobaczyć na konferencji ramówkowej, na której promowała program. Czekamy z niecierpliwością. A prowadzącej nie przegapicie, jeśli będziecie śledzić Love Island 9 od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.