telewizja

Love Island 9: produkcja zaliczyła niezłą wpadkę? Zauważyli to tylko niektórzy fani programu

2024-03-05 13:30

Nowy sezon Love Island 9 wystartował! I już po pierwszych minutach odcinka, w sieci zawrzało za sprawą uczestników, którzy wzbudzają u widzów ogromne emocje. Ba, niektórych fani programu wysyłają już nawet do domu. W audycji doszło też do pewnej nietypowej sytuacji. Produkcja zaliczyła potężną wtopę?

Love Island 9: nowy sezon ruszył z wpadką?

To już ten czas! W TV4 ponownie mogliśmy zobaczyć jeden z ulubionych programów reality show Polaków. Ruszyło bowiem Love Island 9. Już w pierwszym odcinku randkowego show nie zabrakło emocji. Widzowie po kilkudziesięciu minutach Love Island 9 wybrali uczestników, których pokochali, ale i tych, których z automatu znienawidzili. Jak najszybciej chcieliby się np. pozbyć Zuzy, która wyraźnie nie przypadła im do gustu. Jednak nie tylko ta uczestniczka wzbudza spore emocje. Panowie, którzy pojawili się w Love Island 9 nie spodobali się bowiem widzom pod kątem wyglądu. Tak, jak zazwyczaj oglądający krytykowali, że w programie jest za dużo mięśniaków i trenerów personalnych, tak teraz twierdzą, że faceci z programu są niezbyt urodziwi. To jednak nie jedyna rzecz, która przykuła ich uwagę. W programie doszło do przeoczenia?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: gdzie lektor?

Programy reality show to jedne z ulubionych produkcji Polaków w ostatnich latach. Dużą robotę robią w nich uczestnicy. To oni sprawiają bowiem, że widzowie albo się cieszą i dobrze bawią albo wręcz denerwują przed telewizorem. Jednak ważnym elementem w całej układance jest również lektor. To on często komentuje losy bohaterów, niejednokrotnie w zgryźliwy sposób. Tak było zawsze i w Love Island. Czy w Love Island 9 czeka nas zmiana? Takie wnioski w komentarzach wyciągnęli widzowie po emisji pierwszego odcinka show.

Gdzie jest lektor ? Zwolniony? 😂

oby 🙏🏻

brak lektora to akurat największy plus 🙈

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Czy nieobecność lektora to jednorazowa akcja? A może jednak to już zmiana na stałe? O tym dowiemy się oglądając nowe odcinki Love Island 9. A te nadawane są od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:00 w TV4.