telewizja

Love Island 9: Zuza poleci jako pierwsza? Widzowie mają mocny argument

2024-03-05 13:27

Na ekrany wrócił jeden z ulubionych programów Polaków. I od razu narobiło się sporo zamieszania. Po kilku miesiącach przerwy ponownie mogliśmy obejrzeć Love Island. To już dziewiąta edycja miłosnego show. I wiele wskazuje na to, że mimo to - nudy nie będzie. M.in. za sprawą Zuzy, której widzowie chcą się pozbyć, jak najszybciej.

Love Island 9: Zuza podpadła widzom

Z nową godziną emisji i z nowymi uczestnikami. Love Island 9 już na ekranach! Wielu widzów od kilku tygodni czekało na ten moment, ponieważ byli stęsknieni za wyspiątkami i pełni ciekawości - co czeka ich w programie. A wiele wskazuje na to, że ten sezon nas nie rozczaruje. A przynajmniej, jeśli chodzi o temperaturę programu budowaną przez uczestników. Bo choć sami bohaterowie Love Island 9 nie zachwycili oglądających swoją urodą, to w komentarzach zrobiło się naprawdę gorąco za sprawą ich zachowania. To zresztą nic nowego. Widzowie Love Island 9 od zawsze lubią regularnie wypowiadać się na temat wyspiątek. Tym razem ich szczególną uwagę zwróciła Zuza. I niestety dla niej - nie w sposób pozytywny. Fani programu mają bowiem do niej szereg uwag i pod postami nie gryzą się w język.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: Zuza zirytowała widzów

Nie oceniaj książki po okładce? Widzowie Love Island 9 nie znają takiego pojęcia. Już jeden odcinek wystarczył im do wyrobienia sobie zdania na temat uczestników. W dodatku w przypadku niektórych, już na dzień dobry jest to opinia negatywna. Z tym zetknęła się m.in. Zuza, na którą po pierwszym odcinku Love Island 9 wylała się fala krytyki. Głównym problemem widzów jest to, że momentami najzwyczajniej w świecie jej nie rozumieją, gdyż produkcja nie daje napisów do jej wypowiedzi. Fanom Love Island 9 nie spodobał się również jej charakter.

Ta zuza będzie cały sezon parleee po fhąseee

dopiero pierwszy odcinek, a ja mam nadzieję, że odpadnie jak najszybciej, bo już nie mogę jej słuchać.

Poprosimy napisy gdy mówi Zuza po Francusku. Nie poznamy jej osobowości gdy nie będziemy rozumieć co mówi. 🗣️

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Czy Zuza doigra się i szybciej opuści wyspę miłości, niż się na niej pojawiła? Tego dowiecie się oglądając Love Island 9. A nowe odcinki tego programu - od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:00 w TV4.