wyspa miłości

Love Island 9: Daria wyrasta na nową bohaterkę programu. Choć niektórzy są mocno oburzeni

2024-03-29 23:07

Daria była jedną z tych islanderek, która w programie początkowo wzbudzała raczej nijakie emocje, jednak w ostatnim czasie mocno potrafiła zaskoczyć. To spodobało się widzom, którzy zaczęli chwalić dziewczynę w komentarzach na profilu programu. Wydawało się nawet, że zaczyna wyrastać na nową bohaterkę show. Co z tego wyszło?

Love Island 9: Daria zachwycała widzów

Program Love Island 9 udowodnił nam już nie raz, że mocno potrafi zaskoczyć. Ta edycja co chwilę dostarcza nam mocnych wrażeń. Nie tylko za sprawą zachowania uczestników, ale i nagłych zwrotów akcji, do których dochodzi w programie. Jedną z takich sytuacji było chociażby ponowne wejście do programu przez Wiki. Ta wróciła na Love Island 9, co było mocnym zaskoczeniem dla Adriana. Sporo działo się także u Dana. Ten spędził noc w kryjówce, co jednak nie było dla niego raczej najgorętszą nocą w Love Island 9. Spodziewał się fajerwerków, a skończyło się bez większego zbliżenia. Jednak najwięcej emocji po ostatnich wydarzeniach w programie wzbudziła Daria, która do tej pory sprawiała raczej wrażenie szarej myszki. Nagle postanowiła zabrać głos i mocno uderzyć w jednego z uczestników.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Love Island 9: Daria odpada z programu

Widzowie programu Love Island 9 w tym sezonie nie gryzą się w język przy ocenie uczestników. W komentarzach po każdym odcinku robi się niezwykle gorąco i nie brakuje opinii na temat poszczególnych bohaterów. Ostatnio na prawdziwą gwiazdę wyrosła w nich Daria. Ta została mocno pochwalona przez widzów za to, że nie gryzła się w język w czasie rozmowy. Choć pojawiły się i krytyczne wypowiedzi.

Daria odkrycie tego sezonu🙌 Jest najlepsza i najbardziej prawdziwa z nich wszystkich

jest bezpośrednia i nie boi się mówić prawdy prosto w twarz . Szkoda , że nie ma w programie faceta który by udźwignął jej charakter

jak można w ogóle tak do kogoś powiedzieć, ten zażartował a ta go wyzywa od z...ów jak jakaś patologia

- napisali widzowie programu Love Island 9.

I choć ci mocno cenili Darię, to ta w najnowszym odcinku programu opuściła wyspę miłości. Wszystko dlatego, że Wiki zabrała jej drugą połówkę. A jak wiadomo - single wracają do domu. Kolejne odcinki Love Island 9 można oglądać od niedzieli do piątku o 22:00 w TV4.