telewizja

Love Island 9 dobiegło końca. Powstanie specjalna, jubileuszowa edycja?!

2024-04-15 12:53

Nadszedł najważniejszy moment w historii programu Love Island 9. W końcu poznaliśmy zwycięzców tej edycji reality show - to Jarek i Zuza. Co dla nikogo chyba nie było zaskoczeniem. Teraz pozostaje pytanie - co dalej? Czy zobaczymy kolejną edycję programu? I czy będzie ona wyjątkowa w związku z jubileuszem?

Love Island 9: Jarek i Zuza wygrali program

Co to był za sezon! Program Love Island 9, jak zawsze dostarczył nam mnóstwa emocji. Widzowie, którzy oglądali odcinki mogli przeżyć prawdziwy roller coaster wrażeń. Łzy mieszały się ze śmiechem i radością. A wszystko za sprawą uczestników, którzy mocno odpalili się w tym sezonie. Już od pierwszych odcinków Love Island 9 na ekranie mogliśmy oglądać różne nietypowe akcje. W tej edycji dochodziło np. do pocałunków w trójkącie. Obserwowaliśmy też Dana, który na fochu chciał opuścić program, ale tego nie zrobił, a także narastające uczucia między uczestnikami. Te najmocniejsze zdaniem widzów były w przypadku Jarka i Zuzy. To właśnie oni wygrali program Love Island 9, a tym samym nie tylko miłość, ale i dużą kasę. Pozostaje pytanie - co dalej? Czy i kiedy zobaczymy kolejny sezon?

ZOSTAŁEM PRACOWNIKIEM MYJNI! | PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Love Island 10 będzie wyjątkowe?

Fani programu Love Island nie wyobrażają sobie tego, żeby nie powstała kolejna edycja ich ulubionego show. W końcu, w którym innym reality show możemy przeżywać tyle emocji w ciągu zaledwie jednego odcinka? Zasada "spodziewaj się niespodziewanego" spełnia się tu w stu procentach. Dlatego nic dziwnego, że już chwilę po emisji finałowego odcinka Love Island 9 w komentarzach pojawił się pomysł na kolejną edycję.

Zostaw serduszko jeśli jesteś za tym żeby 10 sezon był edycją VIP z najbardziej charakterystycznymi islanderami z wszystkich 9 sezonów

To było by ciekawe

Było by super, ale po pierwsze wiele osób jest w parze, a po drugie oni w dużej mierze się znają ze sobą nawzajem. Pozdrawiam Serdecznie

- napisali fani Love Island.

Czy taka edycja miałaby szansę wypalić? Wszystko zależy od tego, kto zostałby do niej zaproszony. Ale jedno jest pewne - emocji by nie brakowało. Czekamy z niecierpliwością!

Listen on Spreaker.