wyspa miłości

Love Island 9: Jarek zostawił Zuzę. Teraz mówi szczerze, co dalej

2024-04-17 12:52

Wielkie emocje w programie Love Island 9 za nami. Na wyspie miłości, jak zawsze nie brakowało wrażeń, a widzowie z zapartym tchem śledzili przygody islanderów. W finałowym odcinku wygrali Jarek i Zuza. Ci niedługo po nagraniu rozstali się jednak ze sobą. Co dalej z ich relacją? Jarek wszystko zdradził!

Love Island 9: Jarek i Zuza na jakiś czas się rozstali

Ta edycja programu Love Island na pewno przejdzie do historii. Chyba w żadnym sezonie do tej pory nie było aż tyle emocji. I aż tak otwartych uczestników. Ci bowiem już w pierwszych tygodniach mocno obrywali od widzów i byłych bohaterów tego reality show za to, że robią z programu tanie porno. Komentującym nie spodobały się np. pocałunki w trójkącie w Love Island 9. W tym sezonie nie brakowało też dram. W tych brał udział m.in. Dan, który groził, że wychodzi z programu, a finalnie jednak w nim został. Na szczęście sporo było i miłości. Największe uczucie zdaniem widzów rozkwitło w Love Island 9 między Zuzą i Jarkiem. Ci wygrali tę edycję. Oznacza to, że nie tylko zyskali siebie, ale i całkiem niezłą sumkę. Okazuje się, że po finale programu Jarek i Zuza się rozstali.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Love Island 9: kiedy Jarek zobaczy Zuzę?

W programie Love Island 9 Jarek i Zuza byli ze sobą wręcz nierozłączni. Każdy ich ruch był śledzony przez kamery, a widzowie mogli obserwować, jak rozkwita między nimi uczucie. Nikogo nie zdziwiło zatem, że to właśnie ta para zwyciężyła w programie Love Island 9. Po zakończeniu show przyszła jednak szara rzeczywistość i Jarek i Zuza musieli się na chwilę rozstać. Każde z nich pojechało do swoich domów pozałatwiać różne sprawy. Ale wiele wskazuje na to, że zakochani z Love Island 9 już niebawem zobaczą się ponownie. Fani zapytali Jarka na jego Instagramie o to, kiedy leci do Zuzi do Belgii. Ten odpowiedział, że chce zrobić Zuzie niespodziankę i nie chce za dużo zdradzać, ale kursy są dobre i wszystko wskazuje na to, że stanie się to już niebawem. Trzymamy mocno kciuki!