wyspa miłości

Love Island 9: nowe uczestniczki mocno oberwały od widzów. Nie mają do nich ani trochę szacunku

2024-04-03 16:02

Na wyspie miłości Casa Nova trwa! I dzięki temu w programie Love Island 9 zrobiło się naprawdę gorąco. Panowie mogą popatrzeć na wdzięczące się nowe uczestniczki, które nie mają chyba żadnych zahamowań. To mocno nie spodobało się widzom randkowego reality show. W komentarzach na profilu programu zawrzało.

Love Island 9: Casa Nova oburzyła widzów

To, że w programie Love Island 9 nie brakuje emocji wie doskonale każdy fan tego formatu. Pierwsze odcinki nowego sezonu były stosunkowo spokojne, jednak już po tygodniu uczestnicy zaczęli coraz mocniej odpinać wrotki. To sprawiło, że w komentarzach na profilu randkowego reality show również zrobiło się gorąco. Na ekranie w Love Island 9 mogliśmy oglądać obmacywanie się przez uczestników, całowanie się w naprawdę przeróżnych konfiguracjach (w tym nawet pocałunek dwóch panów i dziewczyny), a z czasem wizyty w kryjówce. Już część z tych zachowań mocno oburzała widzów Love Island 9. Ci jednak nie wiedzieli, co jeszcze ich czeka. W programie zaczęła się bowiem Casa Nova i do show dołączyły nowe, piękne dziewczyny. Czy widzowie je polubili? Otóż... nie do końca.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: dziewczyny z Casa Nova przeginają?

Dziewczyny w programie Love Island zazwyczaj nie miały zahamowań, jednak to co oglądamy w tej edycji mocno zaskoczyło nawet stałych fanów formatu. W komentarzach po dołączeniu nowych uczestniczek w ramach Casa Nova zrobiło się naprawdę gorąco. Oglądający program uważają bowiem, że dziewczyny ostro przeginają. Fani programu nie gryzą się w język.

Nowe dziewczyny po trupach do celu. Zero zahamowań i szacunku do siebie... Straszne 🙄

Chłopaki tragedia... A nowe dziewczyny jak widać bez żadnych barier...

Dziewczyny to jak z filmu porno

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Czy strategia nowych dziewczyn się opłaci? To sprawdzajcie od niedzieli do piątku o 22:00 w TV4.