telewizja

Love Island 9: nowy Piotr oszukał wszystkich? Podobno wcale nie jest singlem…

2024-03-15 13:57

Ta wiadomość zaskoczyła widzów programu Love Island 9. Na wyspie miłości pojawił się Piotr, który może sporo namieszać w życiu wyspiątek. Jednak nie tylko jego udział w programie wywołał emocje, a i okoliczności z tym związane. Nie brakuje bowiem komentarzy o tym, że Piotrowi do singla jest zdecydowanie daleko...

Love Island 9: Piotr nowym uczestnikiem

Na wyspie miłości będzie się działo. A wszystko za sprawą Piotra, który dołączył do ekipy Love Island 9. Ten może mocno namieszać w miłosnym kotle islanderów. Ci w ostatnich tygodniach mieli niezłe igraszki. Jedni z drugimi się całowali, a Adrian wylądował nawet w kryjówce. Teraz pojawienie się Piotra może mocno zmienić bieg wydarzeń. Co o nim wiemy? Piotr ma 29 lat i jest trenerem personalnym. Ze sportem jest związany od dziecka. Lubi spędzać czas z bliskimi i jest osobą wierzącą. Wiele razy brał udział w zawodach i pokazach kulturystycznych. Na co dzień mieszka w Warszawie. Uwielbia dbać o swoją sylwetkę. Chciałby stworzyć poważny związek, a w relacjach bywa zazdrosny i podejrzliwy. Uważa, że na zaufanie trzeba sobie zapracować. Lubi kobiece kształty. Jest wierny, uczciwy, ceni szczere rozmowy. Nie znosi kłamstwa. Nie lubi imprez. W pracy nie nawiązuje romansów. Tak mówi o sobie. A co mówią o nim komentujący na profilu Love Island 9?

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Piotr ma dziewczynę?

Zasady w programie Love Island są jasne - masz kogoś - nie idziesz do programu. Czy Piotr mimo, że jest w związku, to wziął udział w randkowym reality show? Tak twierdzą niektórzy widzowie Love Island 9, którzy prześwietlili jego media społecznościowe. Zdaniem internetowych detektywów Piotr w rzeczywistości ma dziewczynę. W komentarzach zapanowała prawdziwa burza.

Juz krążą informacje ze kolega oszukuje i ma dziewczynę w sensie program ten jest z tego znany ale czy dowiem sie prawdy traz czy jak wroci ????

miał dziewczynę ale już nie ma

znam Piotra osobiście i nie ma żadnej dziewczyny nie pisz głupot jak nie wiesz 😡

- czytamy na profilu Love Island 9.

Kto w tej sytuacji ma rację? Być może wkrótce w Love Island 9 zobaczymy konfrontację Piotra z tego typu komentarzami. Program nie raz pokazał już, że potrafi zaskoczyć. O tym przekonamy się jednak w nowych odcinkach. A te można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.