wyspa miłości

Love Island 9: nowy przefarbował włosy, ale i tak wszyscy go poznali. Mateusz jest w tv nie pierwszy raz

2024-03-20 13:15

Nowy uczestnik w programie Love Island 9 mocno namieszał. Mateusz nie tylko musiał liczyć się z docinkami ze strony pozostałych wyspiątek, ale i nie brakuje negatywnych komentarzy na jego temat w sieci. Widzowie są wkurzeni, ponieważ zorientowali się, że znają go z innych programów telewizyjnych. Nie poszło mu?

Love Island 9: Mateusz Dziedzic nowym uczestnikiem

Na wyspie miłości nie po raz pierwszy w tym sezonie znowu zawrzało. Wszystko dlatego, że do Love Island 9 wszedł nowy uczestnik. To Mateusz Dziedzic, czyli 26 letni przystojniak z Chełma. Już od pierwszych chwil, gdy pojawił się w willi nie brakowało emocji. Zresztą trudno się dziwić pozostałym wyspiątkom - Mateusz jest ich konkurencją, która może sporo namieszać w programie. Co wiemy o nowym uczestniku Love Island 9Mateusz Dziedzic jest modelem i spedytorem. Lubi kobiety które są dominujące, zdecydowane i są w stanie oczarować go zalotnym spojrzeniem i uśmiechem. Docenia więzy rodzinne, zwłaszcza, gdy kobiety w rodzinie stają na wysokości zadania i przejmują obowiązki męskie. W jego życiu bardzo ważne były mama i babcia. Działo aktorsko i w modelingu, a w tym roku chce wydać własny singiel. Tyle wiemy o nim oficjalnie. Jednak widzowie Love Island 9 są niezwykle spostrzegawczy i wiedzą znacznie więcej.

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Mateusz był wcześniej w Top Model

Przed widzami programu Love Island 9 nic się nie ukryje. Ci są w stanie wyciągnąć nawet najdrobniejsze szczegóły z życia uczestników, ponieważ robią na ich temat solidne śledztwo. Fani Love Island 9 są w stanie wyszperać nawet informacje o tym, że ktoś w przeszłości miał za granicą problemy z prawem. To co prawda nie dotyczy Mateusza, który wszedł do programu, ale pokazuje dobitnie, z jak dobrymi szpiegami mamy do czynienia. Wejście nowego uczestnika do willi Love Island 9 odpaliło machinę. I w komentarzach zawrzało. Wszystko dlatego, że Mateusz nie pierwszy raz pojawia się w telewizji.

przez te sciete wlosy nie poznalem go na początku a ostatnio byl w goats gdzie mial isc na randke z laska z hotel paradise xdd

O typ z top model. Ostatnio był nawet w goats.

Najpierw top model, później odcinek goats gdzie na randkę poszedł z uczestniczka hotelu paradise a teraz love island - parcie na szło 🤣

- czytamy na profilu Love Island 9.

Czy negatywne opinie ze strony widzów sprawią, że Mateusz szybko poleci z programu? A może jednak może spać spokojnie? Żeby się o tym przekonać musicie oglądać nowe odcinki Love Island 9. A te lecą w TV4 od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00.