wyspa miłości

Love Island 9: Patrycja i Kuba zdaniem widzów są, jak Nicole i Mateusz. Spotka ich kara?

2024-04-08 23:05

Nie tylko Nicole i Mateusz wylecą z programu Love Island 9, ale i Patrycja i Kuba? Okazuje się, że wcale nie jest to takie wykluczone. Po wyrzuceniu z show Mateusza i Nicole za złamanie regulaminu, na profilu Wyspy Miłości w komentarzach zrobiło się gorąco. Widzowie domagają się sprawiedliwości.

Love Island 9: Patrycja i Kuba odpadną?

Takich emocji nie spodziewali się chyba nawet najwięksi fani Love Island 9. W ostatnich odcinkach hasło "spodziewaj się niespodziewanego" sprawdza się, jak nigdy dotąd. W programie wrze, w komentarzach pojawiają się liczne słowa krytyki - dzieje się. Ale to dobrze. Bo przecież właśnie za dramy i dymy kochamy Love Island 9. A wszyscy już chyba dawno zdążyli pogodzić się z tym, że mimo miłości w tytule, sam program ma z nią niewiele wspólnego. W ostatnim czasie z wyspą miłości musieli się pożegnać Nicole i Mateusz. Wszystko dlatego, że zdaniem produkcji dopuścili się złamania regulaminu. Karolina Gilon poinformowała, że ta dwójka nie tylko miała ze sobą kontakt przed programem, ale i umówiła się na bycie parą w Love Island 9. Z tego też powodu uczestnicy zrobili wylot do domu. Ten zdaniem widzów powinien też spotkać Patrycję i Kubę. 

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Love Island 9: widzowie chcą sprawiedliwości

Widzowie Love Island 9, jak mało kto lubią czepiać się szczegółów i domagać się sprawiedliwości. Ale to dobrze. Po decyzji o tym, że Nicole i Mateusz muszą opuścić wyspę miłości, komentujący w sieci zwrócili uwagę na jeszcze jedną parę. Zdaniem widzów z Love Island 9 powinni wylecieć Patrycja i Kuba. Wszystko dlatego, że oni również się znają. W komentarzach zawrzało.

Ale też nie sprawiedliwe jest ze Patrycja z tym nowym też kręcili i teraz są razem na wyspie... Takie coś też nie powinno mieć miejsca. Powinny być osoby które się nie znają a już na pewno nie takie które wcześniej się spotykały.

to produkcja powinna lepiej weryfikować takie znajomości i wtedy niestety nie wybierać takich osób które się znają...

To Patrycja z Kubą też do wylotu. Nagle przychodzi Kuba tak? I Patrycja że coś było między nimi. Sorry ale oni też powinni odpaść.

- piszą fani Love Island 9.

W tym tempie wyrzucania uczestników na wyspie miłości zaraz nikt nam nie zostanie. Oczywiście pod warunkiem, że produkcja faktycznie posłuchałaby internautów. Czy tak się stanie? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach.