wyspa miłości

Love Island 9: Patrycja i Wiktoria wrócą? To mocno prawdopodobne! Są dowody

2024-03-20 13:02

Ostatnie odcinki Love Island 9 dobitnie udowodniły nam, że ten program jest niezwykle nieprzewidywalny i niczego nie można w nim zakładać. A wiele wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec niespodzianek w tym tygodniu. Już niebawem do randkowego reality show mogą wrócić uczestniczki, które odpadły z programu.

Love Island 9: wielki powrót do programu?

Kto ogląda program Love Island 9, ten wie, że hasło "spodziewaj się niespodziewanego" nie jest w tym przypadku na wyrost. Ostatnie tygodnie na wyspie miłości dobitnie nam to pokazują. Wystarczy popatrzeć chociażby na ostatnią sytuację z Danem. Ten odbył szczerą rozmowę z Emi, po której tak mocno się rozemocjonował, że postanowił opuścić program. Finalnie jednak po rozwiązaniu wstążki wrócił do domu i nadal możemy oglądać go w produkcji. W tym samym odcinku pożegnaliśmy się jednak z czwórką uczestników. Z randkowego reality show odpadli Wiki, Daniel, Bartek i Patrycja. Wiele jednak wskazuje na to, że do Love Island 9 już niebawem mogą wrócić dwie osoby. Mowa o Wiki i Patrycji. Co więcej - nie brakuje na to solidnych dowodów. Czy dziewczyny namieszają w Love Island 9?

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Wiki i Patrycja wrócą?

W czasie, gdy w Hotel Paradise 8 wprowadzono zasadę o tym, że nie ma żadnych powrotów - w Love Island 9 akcja momentami wygląda, jakby była kreowana na bieżąco. Chociażby dlatego, że do tej pory przez cały sezon Karolina Gilon pojawiła się w show może ze dwa razy. Nie zdziwiłoby, więc chyba nikogo, gdyby do Love Island 9 nagle wrócili dawni uczestnicy. Wiele wskazuje na to, że tak może być w przypadku Wiki i Patrycji. Internetowi detektywi mają na to dowody. Komentujący na profilu Love Island 9 są niemal pewni, że dziewczyny ponownie pojawią się na wyspie miłości.

Wydaje mi się że Patrycja i Wiktoria wrócą... Bo nie było pożegnalnego livea z nimi ..

i żadnych storek nie wrzucają, a chłopaki tak

Coś czuje że wejdzie Wiktoria i będzie dym 🔥🔥🔥

- czytamy na profilu Love Island 9.

Czy fani programu mają rację? A może jednak za dużo sobie dopowiadają? O tym dowiecie się z kolejnych odcinków Love Island 9. A te można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.