wyspa miłości

Love Island 9: prawda o Rafale wyszła na jaw. Teraz chyba już nikt go nie szanuje

2024-04-13 13:01

Już w niedzielę odbędzie się wielki finał programu Love Island 9. W grze o duże pieniądze i miłość pozostały już tylko 3 pary. W ostatnim odcinku odpadły dwie, które zdaniem widzów najmniej pasowały do decydującego starcia. Niespodziewanie oglądającym na ostatniej prostej mocno podpadł też Rafał. Czy pożegnał się z szansą na wygraną?

Love Island 9: Rafał nie wygra programu?

Czy tego chcemy czy nie - przed nami już tylko jeden odcinek programu Love Island 9. Po kilku tygodniach wielkich emocji na ekranie - w końcu dobrnęliśmy do przystani pod nazwą finał. To w nim wszystko się rozstrzygnie i dowiemy się, która z par zgarnie wielką kasę i miłość. W ostatnim czasie na wyspie miłości działo się naprawdę sporo. Byliśmy o krok od tego, żeby Jarek opuścił program Love Island 9 na ostatniej prostej. Na szczęście jednak pozostał na wyspie miłości i zrezygnował z decyzji o wyjściu z show. To musieli jednak opuścić wyborem widzów Dan i Amanda oraz Mateusz i Angelika. Tym samym Asia i Rafał, Zuza i Jarek oraz Patrycja i Robert znaleźli się w finale Love Island 9. Jednak czy Rafał ma szansę na wygraną? Patrząc na ostatnie komentarze raczej niewielkie.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Love Island 9: Rafał przegrał finał?

Uczestnicy programu Love Island 9 mieli ostatni moment na to, żeby zaprezentować się z dobrej strony. Przed nami bowiem ostatni odcinek randkowego reality show. Widzowie w swoim głosowaniu zdecydowali już, która para wygrała program, a decyzję poznamy w niedzielę o 22:00 na TV4. Wiele wskazuje na to, że zwycięzcą show nie zostanie Rafał. Ten mocno podpadł widzom Love Island 9. Czym? Tym, jak potraktował Jarka.

Rafał zawiodłam się na Tobie, na sam koniec…

Trójca świętojańska 😏😏..pi Rafale nie spodziewałam się tego..😏😏..widać jak bardzo zależy mu na kasie ..czyżby to nie kolos górala z poprzedniej którejś edycji też góral 😏😏😏...och góral , góral 😏😏

Rafał Rafał!!! podpadłes!!..tak przeciwko Jarkowki teraz jesteś!!szok!! nie wygrasz! nie zasłużyłeś sobie!! dwulicowość..

- czytamy na profilu Love Island 9.

Czy Rafał pożegnał się z szansą na wygraną? Sprawdzajcie w finałowym odcinku Love Island 9!

Listen on Spreaker.