Love Island

Love Island 9 - produkcja manipuluje uczuciami uczestników?! Widzowie są oburzeni

2024-03-23 22:30

Love Island 9 to wyjątkowa edycja randkowego show. Od samego początku uczestnicy i ich miłosno - przyjacielskie perypetie budzą skrajne emocje. Widzowie jednak mają też sporo do zarzucenia produkcji Love Island, czy zarzuty o manipulacje są uzasadnione?

Produkcja manipuluje uczuciami uczestników Love Island 9, to najbardziej wyreżyserowana edycja w historii, nakręcają sytuację - to tylko niektóre z zarzutów jakie w social mediach padają ze strony widzów randkowego show TV4. Czy mają one uzasadnienie i skąd w ogóle się wzięły?

Produkcja Love Island 9 manipuluje uczestnikami?

Widzowie są oburzeni tym co dzieje się między Emi, Danem i Adrianem. Emi zostawiła Dana bo doszło do niej, że nie takiego mężczyzny szuka. Później nagle z programu odpadła Wiktoria, która przez większość czasu tworzyła z Adrianem udaną parę. Po tym Emi postanowiła podbijać do Adriana, a on mimo początkowej rozpaczy po Wiki postanowił otworzyć na nią swoje serce. Sielanka nie trwała długo. Dan się pogniewał na Adriana, bo uznał, że "przyjaciele tak nie robią". Emi cała w skowronkach rozwijała relację z Adrianem, który jednak postanowił poznawać nową Islanderkę Nicole, bo na Emilię nie może się w pełni otworzyć. Nadążacie?

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Wiki wraca do Love Island

Fakt trudno się połapać w tej pajęczynie uczuć, ale oliwy do ognia dolała zapowiedź niedzielnego odcinka (24 marca). Ujawniono w niej, że do programu wrócą Wiki i Pati, które odpadły już jakiś czas temu. Wrócą i to wprost na randkę z Danem. Tego widzowie już produkcji nie darują. Upust swoim emocjom dają w komentarzach.

Największą poszkodowaną jest Emi, była szczera, kierowała się uczuciami dała sobie szansę jak mało kto tam. A została zmanipulowana przez Adriana któremu jak widać produkcja sprzyja. Widać że popierają takie zachowanie. Słabo i tyle.

Niezła reżyserka, ustawione przeparowanie, o którym Adrian wspomniał i dostał reprymendę od Karoliny, po to, żeby zrobić powrót i mieć dramy zaserwowane na tacy.

Szkoda, że faceci odpadli w takim razie. Mega niesprawiedliwe, w szczególności jeśli chodzi o Bartka.

Tylko zastanawia mnie jedno ! Niby wyspa miłości , niby mają znaleźć miłość a ciągle produkcja robi wszystko by tak nie było !

Jak potoczą się dalsze losy Islanderów? Tego dowiemy się już w nowych odcinkach Love Island 9, które można oglądać od poniedziałku do piątku i w niedzielę od godziny 22:00 na TV4.