Wiki i Adrian w Love Island

i

Autor: materiały prasowe Polsat

Love Island

Szok w Love Island 9. Wiki wraca na wyspę! Adrian dostanie za swoje?

2024-03-23 16:46

Powiedzieć, że w Love Island 9 dzieje się dużo, to jak nie powiedzieć nic! Emocje sięgają zenitu, a losy uczestników poszukujących miłości, z zapartym tchem śledzą tysiące widzów. Jednak to co wydarzy się w niedzielnym odcinku (24 marca) przerośnie najśmielsze oczekiwania wszystkich. Wiki i Patrycja wracają do willi!

Po niespodziewanym odpadnięciu Wiki z Love Island 9, Adrian, który tworzył z nią wcześniej parę, zaczął szukać swojego szczęścia i nowej miłości. Szybko zdecydował się zostać na Wyspie Miłości i sprawdzić, czy jest w stanie zbudować jakąś relację z Emi, która była nim bardzo zainteresowana. Taki obrót spraw nie spodobał się Danowi, któremu z Emi nie wyszło, ale nadal coś do niej czuł. Także widzowie nie byli zadowoli, że obie bliskie Wiktorii osoby postanowiły połączyć się w programową parę.

Adrian porzucił Emi

Szybko pojawiły się głosy, że Wiktoria powinna wrócić na Wsypę Miłości i dać nauczkę kochliwemu Adrianowi, który długo po niej nie płakał.

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Okazało się jednak, że Adrian nie znalazł w sobie głębszych uczuć wobec Emi, a dodatkowo zainteresowała go nowa Islanderka Nicole. Niestety zapomniał poinformować o tym Emilię. Wieczorem w kręgu ognia pojawiła się Karolina Gilon i rozpoczęło się przeparowanie. Gigi oznajmiła, że dzisiaj: „Wybierają panowie.” Jako jeden z ostatnich wybierał Adrian, który stanął przed wyborem - Daria Nicole i Emi. Wszyscy w napięciu oczekiwali na decyzję Adiego zarówno dziewczyny jak i Dan bowiem nie była to łatwa sytuacja dla chłopaka, ponieważ w jego głowie były bardzo zmącone na myśli. Ostatecznie wybrał do pary Emi, której radość nie trwała długo. Adrian za namową Karoliny Gilon wyznał jej, że nic nie czuje i wolałby być z Nicole. Wszyscy przeżyli szok, a Emi nie mogła powstrzymać łez.

Love Island 9: prawda o Asi ujrzała światło dzienne. Wyleci z programu?!

Wiktoria wraca do Love Island 9

Oznacza to więc, że Adrian zawiódł już nie tylko Wiki, ale też Emi. Jednak tak, jak przewidywali widzowie, już w następnym odcinku (24 marca) do programu wróci Wiktoria i od razu pójdzie na randkę z Danem. Czy rozliczy się z Adrianem, a może jej uczucia nadal są tak mocne, że postanowi dać chłopakowi drugą szansę. Różne zdanie na ten temat mają widzowie randkowego show. W komentarzach czytamy m.in.

- A ja myślę ze Adrian dalej ma w głowie Wiki , dlatego nie potrafi się otworzyć na inną osobę.

- Karma wróciła.

- To się nazywa dopiero burza emocjonalna.

- Karma wraca niestety... najpierw mówi Danowi ze nic z Emi go nie łączy.. kłamie mu prosto w oczy.. a później ja wybiera na parowaniu.. a teraz foch bo Dan na randce z Wiki i teksty chore w jego stronę... Oj kolego nie tędy droga.