wyspa miłości

Love Island 9: prawda o Asi ujrzała światło dzienne. Wyleci z programu?!

2024-03-22 10:25

Czy na wyspie miłości może być jeszcze gorącej, niż było do tej pory? Oczywiście, że tak! Asia przeszła poważną rozmowę z Rafałem, a po tej widzowie nie mają już co do niej wątpliwości. Dziewczyna jest już skończona? Nie brakuje głosów, że to ona powinna opuścić Love Island 9 przy najbliższej okazji.

Love Island 9: Asia może wracać do domu?

Utrzymanie się w programie Love Island 9 z pewnością do łatwych nie należy, dlatego uczestnicy robią wszystko, co w ich mocy, żeby pozostać w produkcji, jak najdłużej. Można zachowywać się np. jak Adrian, który zdaniem widzów zachowuje się, jak chorągiewka i zmienia dziewczyny, jak rękawiczki. Gdybyście nie pamiętali, to studiuje też prawo ;) Jednak nie tylko jego postępowanie w Love Island 9 wzbudza u widzów duże emocje. Ostatnio mocno zirytowała ich Asia. Ta zrobiła Rafałowi awanturę o to, że opowiedział o ich relacji nie w taki sposób, jak by tego oczekiwała. Miała o to mocnego focha i nawet zaczęła dopytywać chłopaka czy na pewno chce utrzymywać tę relację itp. Urodzona drama queen! To mocno nie spodobało się widzom, którzy w komentarzach mieli jasny przekaz.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: Asia pokazała prawdziwą twarz?

Widzowie programów reality show uwielbiają dramy. Tych nie brakowało też zawsze w Love Island 9. Jednak najwyraźniej wszystko ma swoje granice. Po ostatniej rozmowie Asi i Rafała w komentarzach zrobiło się naprawdę gorąco. Chyba nikt nie ma już wątpliwości, że Asia działa widzom Love Island 9 na nerwy i mają jej już po dziurki w nosie. Fani programu mają też jasny komunikat dla Rafała - powinien, jak najszybciej zakończyć tę relację.

Rafał uciekaj ! Tobie nie jest potrzebna żadna wyspa miłości. Znajdziesz sobie normalną , fajną dziewczynę a nie księżniczkę 🤦‍♀️

Ona autentycznie z odcinka na odcinek zaczyna mnie coraz bardziej denerwować 💀

Na początku wydawała się najbardziej poukładana ze wszystkich.. Także jestem w szoku, bo wyszło jaka naprawdę jest.

- czytamy na profilu Love lsland 9.

Czy Asia odzyska jeszcze w oczach widzów? A może powinna już pakować walizkę na powrót do Polski? O tym dowiemy się w nowych odcinkach Love Island 9. Te można zobaczyć od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.

Listen on Spreaker.