wyspa miłości

Love Island 9: produkcja zrobiła widzom świąteczny prezent. Na ten moment czekali wszyscy

2024-04-02 16:11

Na ten moment przez ostatnie tygodnie czekało mnóstwo osób. W końcu z programu Love Island 9 odpadła osoba, która od dłuższego czasu mocno działała widzom na nerwy. Mowa o uczestniku, który zdaniem widzów zachowywał się, jak chorągiewka i w jednym tygodniu kochał jedną dziewczynę, a w kolejnym drugą. Wraca do domu.

Love Island 9: Adrian wraca do domu

Chyba nie ma drugiego tak emocjonalnego programu w telewizji, jak Love Island 9. To właśnie ten format sprawia w ostatnich tygodniach, że w sieci pojawiają się setki komentarzy na temat zachowania uczestników. Widzowie się irytują, smucą, a czasem są mocno rozbawieni sytuacjami w programie. Produkcja Love Island 9 dba z kolei o to, żeby oglądający przeżywali istny roller coaster wrażeń. Na ten nie można było narzekać w ostatnich tygodniach. Z programu odpadła Wiki, która tworzyła parę z Adrianem. Ten zaczął zabawiać się z innymi dziewczynami, a gdy Wiki niespodziewanie wróciła na Love Island 9, to nagle zaczął mieć do niej pretensje. To mocno nie spodobało się widzom, którzy uważali, że Adrian robi wszystko, żeby dojść w programie, jak najdalej i jest chorągiewką. Jednak jego przygoda w randkowym reality show właśnie dobiegła końca.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Love Island 9: Adrian odpadł z programu

Adrian już od pierwszych odcinków wzbudzał u widzów spore emocje. Ciągły powtarzaniem, że jest mocno wierzący i tym, że studiuje prawo mocno bawił widzów Love Island 9. Tym bardziej, gdy zestawiało się to z tym, co robił z dziewczynami. Teraz jednak decyzją islanderów Adrian w końcu odpadł z programu. To spodobało się wielu widzom Love Island 9 w komentarzach. Choć o dziwo były i głosy tęsknoty za Adrianem.

Wreszcie Adrian wyleciał... Yeeee zaczynam oglądać znów

Adrian obyś po obejrzeniu swojego zachowania wyciągnął jakieś wnioski. Bo jesteś chodzący toxik

Może i dobrze, że Adrian odpadł bo biedny chłopak miałby wielki dylemat dla której nowej dziewczyny ulokować uczucia czyt. "zaje.... się" 🤷‍♀️

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Jak potoczą się teraz losy wyspiątek bez udziału Adriana? To można sprawdzać na TV4 od niedzieli do piątku o 22:00.