wyspa miłości

Love Island 9: relacja Jarka i Zuzy kwitnie. Trudno uwierzyć, co dla niej zrobił!

2024-04-22 16:46

Choć od finału programu Love Island 9 minęło już trochę czasu, widzowie nadal z wielką chęcią śledzą losy jego uczestników. Szczególne zainteresowanie budzą oczywiście zwycięzcy show, czyli Zuza i Jarek. To oni zgarnęli nie tylko sporą kasę, ale i miłość. W ich relacji jest coraz lepiej. A Jarek ostatnio nieco zaskoczył.

Love Island 9: Zuza i Jarek zakochani aż po uszy

Z perspektywy czasu trzeba przyznać, że program Love Island 9 był całkiem niezły. Choć początkowo widzowie burzyli się po tym, co widzieli na ekranie, to od momentu, gdy z show odpadł Adrian, sytuacja nieco się uspokoiła. Choć oczywiście, jak zawsze w tym randkowym show nie brakowało emocji. Widzowie co odcinek przeżywali losy uczestników Love Island 9. Burzyli się np. zachowaniem Dana, który po tym, jak dostał kosza od Emi, chciał opuścić program, a finalnie w nim został. Widzom podpadli też Mateusz i Nicole, którzy wylecieli z show po tym, jak okazało się, że wcześniej umówili się na związek w Love Island 9. Były też na szczęście pozytywne momenty. Takim jest niewątpliwie relacja Jarka i Zuzy. Ich wygrana w programie nie była zaskoczeniem dla nikogo. Tak, jak i fakt, że po skończeniu show, nadal mają ze sobą kontakt.

Cała Ja - Cleo

Love Island 9: Jarek to prawdziwy romantyk

Choć po skończeniu programu Love Island 9 Jarek i Zuza musieli się na chwilę rozstać, to chłopak szybko ogarnął sobie lot do Zuzy i poleciał do niej do Belgii. Tam od kilku dni przeżywają wspólnie cudowne chwile. Bawią się w klubach i restauracjach, a Jarek poznał już nawet swoich przyszłych teściów. Jakby tego było mało - z uczestnika Love Island 9 wychodzi prawdziwy romantyk. Jarek bardzo mocno dba bowiem o Zuzę. Ostatnio przygotował dla niej pyszne śniadanie. I jakby tego było mało - zadbał o każdy szczegół. Nasz romantyk zrobił bowiem kawę dla Zuzy i coby przypadkiem nie wystygła - postawił ją pod grzejnikiem. Trzeba przyznać, że Jarek z Love Island 9 jest naprawdę uroczy! Naszym zakochanym życzymy oczywiście, jak najlepiej.