Love Island 9: produkcja chce zniszczyć Jarka? Widzowie są zażenowani!

i

Autor: materiały prasowe

Love Island

Love Island 9 - te pary nie mają szans na finał? Decyzje widzów mówią wszystko

2024-04-09 22:11

Love Island 9 dobiega końca. Trwa właśnie finałowy tydzień randkowego show, a na Wyspie miłości nadal mieszka pięć par. Zasady programu są nieubłagane. Dwie pary muszą odpaść jeszcze przed finałem. Kto to będzie? Widzowie wskazują wprost.

Na Wyspie miłości trwa właśnie finałowy tydzień. Już w niedzielę 14 kwietnia dowiemy się, między którą parą narodziło się prawdziwe uczucie. Do wielkiego finału randkowego show wejdą jedynie cztery pary. W programie nadal mamy pięć par, a to oznacza, że przed finałem Love Island 9 opuści jeszcze czworo Islanderów. Kto to będzie? O tym zdecydują widzowie, którzy jasno dają do zrozumienia, kto ich zdaniem nie zasługuje na finał Love Island 9.

Taniec z gwiazdami: Maciej Musiał i Dagmara Kaźmierska mają konflikt? Zaskakujące słowa młodego aktora po wynikach

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Kto awansuje do finału Love Island 9?

Po ostatnim przeparowaniu na Wyspie miłości zostali Zuzia i Jarek, Asia i Rafał, Patrycja i Robert, Amanda i Dan oraz Angelika i Mateusz. Po zakończeniu poniedziałkowego odcinka w aplikacji rozpoczęło się głosownie. Widzowie mieli zdecydować, które pary nie zasługują na udział w finale i jeszcze przed nim powinni opuścić Love Island. Chociaż nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej decyzji widzów programu to komentarze wskazują wprost, kto pożegna się z programem.

- Zagłosowałam na parę Dana i tego Mateusza, bo nic z nich nie będzie i tak.

- Dan i Mateusz nie zasługują na finał.

- Mateusz i Dan do domu. Oni tu na pewno nie przyjechali po miłość.

- Papa Dan! Pora na Ciebie! Ty absolutnie nie zasługujesz na finał! 

To tylko kilka przykładowych komentarzy, skala jest o wiele większa. Wygląda więc na to, że w najbliższym czasie z Love Island 9 pożegnają się Amanda z Danem i Angelika z Mateuszem.