telewizja

Taniec z gwiazdami: Maciej Musiał i Dagmara Kaźmierska mają konflikt? Zaskakujące słowa młodego aktora po wynikach

2024-04-08 21:18

Ostatni odcinek programu Taniec z gwiazdami był dla widzów mocnym zaskoczeniem. W tanecznym show ponownie zobaczyliśmy gwiazdy, które walczą o kryształową kulę. Najniższe noty od jury otrzymała Dagmara Kaźmierska. Mimo to nie odpadła z programu, co mocno zaskoczyło widzów. Na komentarz pokusił się Maciej Musiał.

Taniec z gwiazdami: Dagmara Kaźmierska została w programie

Po ostatnim odcinku programu Taniec z gwiazdami Internet zapłonął. Mnóstwo osób spodziewało się bowiem, że z tanecznym show rozstanie się Dagmara Kaźmierska. Ta otrzymała najniższe noty od jurorów za taniec, który zaprezentowała z Marcinem Hakielem. Jednak mimo to "królowa życia" nie odpadła z walki o kryształową kulę. Z programem musiał się natomiast pożegnać Aleks Mackiewicz, który przez wiele osób był typowany na zwycięzcę Tańca z gwiazdami. Dlatego ta wiadomość mocno zaskoczyła widzów, a wręcz ich rozwścieczyła. W sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy pod adresem Dagmary Kaźmierskiej i fala wsparcia dla Aleksa. Swoje uznanie przekazywali mu nie tylko zwykli użytkownicy, ale i celebryci. Niespodziewanie głos zabrał też Maciej Musiał.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Taniec z gwiazdami: Maciej Musiał i Dagmara Kaźmierska się nie lubią?

W związku z odpadnięciem Aleksa Mackiewicza, w walce o kryształową kulę w programie Taniec z gwiazdami pozostali Roxie Węgiel, Dagmara Kaźmierska, Julia Kuczyńska, Anita Sokołowska, Krzysztof Szczepaniak i Maciej Musiał. I to właśnie ten ostatni postanowił odnieść się do wyników odcinka z 7 kwietnia. Pod postem z informacją o werdykcie w programie Taniec z gwiazdami młody aktor (a jednocześnie uczestnik tej edycji) napisał: "????!!!!!!! niesprawiedliwe fest". O ile w ten sposób wyraził słowa poparcia dla Aleksa Mackiewicz, to zarazem uderzył w Dagmarę, sugerując, że wyniki powinny wyglądać inaczej. Czy to oznacza, że Dagmara KaźmierskaMaciej Musiał za sobą nie przepadają? Tego nie wiemy, ale na pewno po przeczytaniu takich słów nie byłoby nam miło na miejscu "królowej życia".