wyspa miłości

Love Island 9: to już koniec związku Dana. I nie chodzi o Emi

2024-03-21 14:56

Na wyspie miłości emocje znowu sięgają zenitu. Po tym, jak program opuściła Wiki, a Dan przeszedł poważną rozmowę z Emi, w Love Island 9 robi się coraz ciekawiej. Jeszcze goręcej jest natomiast w komentarzach. Widzowie sugerują bowiem, że Dana czeka koniec związku. Z kim? To może być spore zaskoczenie.

Love Island 9: Dan zerwie relację?

Na wyspie miłości zaczyna się robić coraz goręcej! Zresztą nie pierwszy raz na Love Island 9. W ostatnich dniach w programie działo się bowiem naprawdę wiele. Oglądaliśmy, jak relacja Dana i Emi rozpada się niczym domek z kart. Dziewczyna poinformowała bowiem chłopaka, że nic między nimi nie będzie. To rozjuszyło Dana do tego stopnia, że chciał opuścić wyspę miłości. Finalnie został jednak w Love Island 9 i próbuje sobie to wszystko jakoś poukładać w głowie. Z programem rozstały się natomiast cztery osoby. Wśród nich była m.in. Wiki, z którą dość blisko trzymał się Adrian. Do tego stopnia blisko, że spędzili wspólną noc w kryjówce. Jednak po wyjściu Wiki Adrian chyba szybko o wszystkim zapomniał. I przełożył swoje uczucia na kogoś zupełnie innego. Jak to wszystko się skończy?

WYTATUOWAŁEM SWOJEGO KAMERZYSTĘ!

Love Island 9: Dan nie daruje Adrianowi Emi

Nowy odcinek Love Island 9 przyniesie nam sporo emocji. Zresztą nie po raz pierwszy. Emi i Adrian mocno się do siebie zbliżyli. Poszli na wspólną randkę. Emi wróciła po niej pełna euforii i zachwytu. Z radością opowiadała dziewczynom, jak romantycznie spędziła miniony czas nad morzem. Tymczasem Adrian dość oszczędnie zrelacjonował chłopakom randkę z Islanderką i bez większych emocji dał do zrozumienia, że Emi jest w niego wkręcona. Prawda ujrzy jednak światło dzienne i przyjaźń Dana z Adrianem spotka inne oblicze. Dojdzie do niewygodnej konfrontacji. Widzowie już teraz mocno śmieszkują z całej sytuacji w komentarzach na profilu Love Island 9.

Myślicie że Dan zerwie z Adim?

napewno szykuje się kryzys w związku 😂

Nie ma takiej opcji i oni są faworytami by razem wygrali edycję 😂

- czytamy na profilu programu.

Trzeba przyznać, że choć chłopakom pewnie nie jest do śmiechu, to wszystko jest mocno zabawne. Jak dalej potoczą się losy uczestników? Sprawdzajcie od poniedziałku do piątku i w niedziele o 22:00 w TV4.