wyspa miłości

Love Island 9: to nowy faworyt widzów! Z komentarzy aż wylewa się cukier

2024-04-08 12:45

Program Love Island 9 nieustannie dostarcza nam nowych emocji. Widzowie regularnie zmieniają swoje zdanie na różne tematy, ale trudno się dziwić, bo na wyspie miłości każdego dnia czeka nas jakaś niespodzianka. Tym razem fani programu wybrali nowego faworyta. W komentarzach nie kryją sympatii.

Love Island 9: Rafał nowym faworytem widzów

Program Love Island 9 od początku tego sezonu przynosi nam ogromne emocje. Nic zresztą dziwnego, ponieważ dewizą tego reality show jest "spodziewaj się niespodziewanego". I wszystko się sprawdza. Co wydarzyło się od początku tej edycji? Oglądaliśmy już Dana, który groził, że odejdzie z programu, a finalnie w nim został, Adiego, który deklarował wielkie zakochanie, a potem zabawiał się z innymi dziewczynami, odpadnięcie tego uczestnika, a w ostatnim odcinku wyrzucenie Nicole i Matiego za złamanie regulaminu. Jednym zdaniem - w Love Island 9 nie brakuje wrażeń. I przy tak wielu sytuacjach, gdzie uczestnicy wypadają negatywnie, trudno wybrać swojego faworyta do zwycięstwa Love Island 9. Ten jednak pojawił się ostatnio w wypowiedziach widzów. To Rafał. Czym sobie na to zasłużył?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: widzowie pokochali Rafała

W tej edycji widzowie nie mają zbyt wielu faworytów. Łatwiej byłoby policzyć kogo nie lubią w Love Island 9, o co zresztą sami uczestnicy dość mocno zabiegają. Jest jednak jedna osoba, która robi stosunkowo dobre wrażenie. Mowa o Rafale. Ten cieszy się ostatnio ze strony widzów sympatią i w komentarzach przewija się jako osoba, która zasługuje na finał Love Island 9.

Jak dla mnie program mógłby wygrać Rafał, ale strasznie mnie irytuje szczerząca się Asia.

dla mnie program powinni wygrać Rafał z Jarkiem:)

Mój FAV Rafał, a że jest z Asią to nic nie poradzę 🤷‍♀️ Jestem też za Jarkiem i Zuzką - sercem z Wami 😍

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Czy marzenie widzów się spełni? Tego dowiecie się oglądając na bieżąco program. A ten nadawany jest na TV4 od niedzieli do piątku o 22:00.