telewizja

Love Island 9: uczestnicy nie porywają? "Typy w tej edycji to jakaś prowokacja"

2024-03-04 17:00

Na ten dzień fani reality show czekali od dawna. Na ekrany powraca program Love Island 9. Na wyspie miłości, jak zwykle nie zabraknie emocji - dram, śmiechu, ale i romantycznych chwil. W formacie czeka nas kilka nowości. Jednak uwaga widzów najmocniej skupiła się na uczestnikach. Ci chyba ich rozczarowali.

Love Island 9: uczestnicy rozczarowali widzów?

Tegoroczna wiosna w telewizji zapowiada się naprawdę gorąco. Przed nami kolejny sezon jednego z najpopularniejszych reality show w naszym kraju. Już dzisiaj na ekrany powróci bowiem Love Island 9. To jeden z ulubionych programów widzów, w którym nie brakuje ognistych chwil - zarówno tych w ujęciu miłosnym, jak i dramowym. W Love Island emocje uczestników są bowiem, jak sinusoida i jednego dnia bohaterowie potrafią całować się przed milionami widzów, by chwilę później kłócić się i płakać. Jak będzie w Love Island 9? Przekonamy się o tym w najbliższych odcinkach. Jesteśmy jednak przekonani, że uczestnicy Love Island 9 dostarczą nam sporo emocji. Co więcej - zrobili to już przed pierwszym odcinkiem. Produkcja ujawniła bowiem sylwetki nowych wyspiątek. W sieci i komentarzach dość mocno zawrzało.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: uczestnicy to niewypał?

Powiedzieć, że widzom się nie dogodzi, to jak nic nie powiedzieć. Przez ostatnich kilka edycji programów reality show mogliśmy czytać w komentarzach, że brani są do nich tylko napakowani faceci, którzy zazwyczaj są trenerami personalnymi i dziewczyny z wydatnymi wdziękami. Być może dlatego twórcy Love Island postanowili lekko przełamać ten schemat. Uczestnicy Love Island 9 wyglądają bowiem wyjątkowo przeciętnie. Są zadbani, ale nie mają też mega mocno napompowanych klat, brzuchów i bicepsów. To najwyraźniej nie spodobało się jednak widzom, którzy w komentarzach nie szczędzą krytycznych słów.

Faceci w tej edycji z pewnością do przystojnych nie należą, ale być może charakterami nadrobią. Wolę oglądać niezbyt urodziwych, a wesołych i szczerych, niż przystojniaków gburowatych i nadętych. Ludzie krytykują, a wcześniej zawsze narzekali, że nie ma zwyczajnych facetów, tylko modele i trenerzy personalni

Nie no typy w tej edycji to jakaś prowokacja 😂😂

Ci ludzie to takie dzieciaczki jak z programu "szkoła" 🤡

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Pierwszy odcinek nowej edycji zobaczymy już dziś wieczorem. Kiedy i gdzie oglądać Love Island 9? Nowe odcinki będą nadawane od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:00 w TV4.