wyspa miłości

Love Island 9: widzowie wściekli na produkcję za ustawkę. Czują się oszukani

2024-03-27 12:25

Ostatni odcinek show Love Island 9 rozwścieczył widzów. Ci uważają, że produkcja ustawiła program i ich oszukała. Komentarze na profilu Love Island 9 zalała fala hejtu i złości. Fani randkowego reality show są rozczarowani i domagają się wyjaśnień od produkcji w związku z wynikami ostatniego odcinka.

Love Island 9: oszukano widzów?

Program Love Island 9 przyzwyczaił nas już do tego, że nie można w nim niczego zakładać i należy spodziewać się wszystkiego. Niemal od początku tego sezonu przeżywamy istny roller coaster wrażeń i emocji. A wszystko w związku z wydarzeniami, które dzieją się w programie. Produkcja dba o to, żeby każdy odcinek Love Island 9 zaskakiwał czymś widzów. Czasem są to niespodzianki pozytywne, a czasem mocno rozczarowujące. Tak było w ostatnim odcinku programu. Ten sprawił, że widzowie poczuli się oszukani przez produkcję i zarzucają jej kłamstwo. Wszystko w związku z tym, kto odpadł z Love Island 9. Fani randkowego reality show chcieliby, żeby wyspę miłości opuścił w końcu Adrian. Jednak to nie on zniknął z programu, a Piotr. Tak mieli zdecydować widzowie w głosowaniu.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island 9: widzowie są wściekli i rozczarowani

Przez ostatnich kilka tygodni na profilu Love Island 9 pojawiała się masa komentarzy o tym, że Adrian powinien opuścić program. Widzowie mają po dziurki w nosie jego zachowania, czemu wyraźnie dają upust w swoich wpisach. W tych nie brakowało apeli do produkcji, by ta zorganizowała głosowanie widzów o tym, kto powinien opuścić program. I podobno zorganizowała... Rzecz w tym, że niemal nikt o nim nie wiedział.

Jaja sobie robi z widzów . Czemu na siłe trzymacie Adriana?? 🤦‍♀️ Jakie glosowanie wogole bylo helloł . Ustawka totalna

Napewno w to uwierzymy że ludzie głosowali na Piotrka.... 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Przecież nie było takiego głosowania ! A gdyby było, to nie uwierzę, że ludzie by na Piotra zagłosowali 🤦🏻‍♀️

Było głosowanie w zeszłym tygodniu, ale też nie wierzę, że ludzie głosowali na Piotrka.

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Czy produkcja robi widzów w balona i celowo trzyma Adriana w show? Jedno jest pewne - takimi zagrywkami raczej nie zdobędzie sympatii widzów. Czy Adrian w końcu opuści wyspę miłości? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków Love Island 9 w TV4. Te są nadawane od niedzieli do piątku o 22:00.