Love Island

Love Island 9 - wielka wtopa w pierwszym odcinku programu! "Szkoda mi tej Zuzy"

2024-03-04 23:37

Love Island 9 wystartowało 4 marca. Islanderzy zamieszkali w nowej willi, a widzowie mogli zobaczyć pierwsze parowane tej edycji. Niestety doszło podczas niego do bardzo niezręcznej sytuacji! Fani programu byli tym zachowaniem strasznie zniesmaczeni.

Pierwszy odcinek Love Island 9 za nami! Trzeba przyznać, że produkcja postarała się i na starcie randkowego show nie brakowało emocji. 4 marca widzowie poznali wszystkich uczestników programu, którzy przybyli do słonecznej Hiszpanii w poszukiwaniu przygód i wielkiej miłości. Jako pierwsi w nowej willi pojawili się przystojni panowie: 31-letni Rafał, technik weterynarii z Nowego Targu, Adrian, który jest studentem prawa, 23-letni Bartek z Rybnika, a także jubiler Jarek z Sopotu i Daniel barber z Warszawy. Później do willi wkroczyły panie: Asia - influencerka z Zielonej Góry, Zuza, która pracuje i mieszka na co dzień w Szwajcarii, Oliwia - nauczycielka z Zamościa, Wiki z Warszawy oraz Emi spod Krakowa.

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Love Island 9 - pierwsze parowanie

Już w pierwszym odcinku uczestnicy musieli połączyć się w pary. Tym razem wybierały dziewczyny, ale po wejściu każdej z nich mężczyźni mieli zrobić krok w przód, kiedy któraś z Islanderek wpadnie im w oko. Początkowo panowie ochoczo i z wielkim zachwytem decydowali się na ten krok. Jednak kiedy w willi pojawiła się Zuza nikt nie wyszedł w jej kierunku. Na twarzy dziewczyny widać było niemałe zakłopotanie. Widzowie szybko skomentowali w sieci tą niezręczną sytuację.

Szkoda mi tej Zuzy się zrobiło.. piękna kobieta.

Dziwne ze do Zuzy nikt nie wyszedł jak to baaardzo ładna dziewczyn.

Zuzi mi było szkoda przy wyborach , a okazuje się że najrozsądniejsza dziewczyna.

Love Island - Zuza i Rafał

Chociaż żaden z chłopaków nie zrobił kroku do przodu, to Zuza, ostatecznie wybrała Rafała. Sprawiła mu tym niespodziankę i Isladner później nie krył swojego  zadowolenia. Jak myślicie, czy ta para ma szansę na coś więcej? Trzeba przyznać, że wyglądają razem uroczo.