Love Island

Love Island 9 - Wiki i Adrian jednak są razem! Szok. Szczęśliwe zakończenie po burzliwej relacji na Wyspie miłości

2024-04-10 23:31

Szok i niedowierzanie! Wiki i Adrian, których relacja w Love Island 9 była niezwykle zawiła i skomplikowana, są razem! Pokazali romantyczne fotki.

Kto by się tego spodziewał!? Po wielkiej dramie między Wiki i Adrianem w Love Island 9 wszystko skończyło się dobrze. Oboje Islanderów jest już w Polsce i wygląda na to, że ich uczucie pomimo wielu przeciwności przetrwało. Trzeba przyznać, że wydawało się, że między tą dwójką wydarzyło się zbyt wiele i wszystko jest już skończone. Jednak Wiki i Adrian postanowili zaskoczyć wszystkich. W ich social mediach pojawiły się romantyczne zdjęcia!

Pary, które wygrały Love Island. Czyja miłość przetrwała?

Historia Wiki i Adriana

Ich uczucie w programie narodziło się dość szybko. Wiktoria i Adrian połączyli się w parę już na pierwszym przeparowaniu i bez zarzutu rozwijali swoją znajomość. Adrian wyznał nawet Wiki miłość, co lekko zdystansowało Islanderkę. Później wszystko poszło nie tak. Podczas przeparowania, na którym to Oliwia i Adrian mieli zdecydować, kto z kim będzie w parze, Adi połączył się z Emi, a Wiki sparowana została z Danielem. Niestety, niedługo później willę opuścili najmniej dopasowani Islanderzy i tak oto Wiki odpadła z Love Island. Wtedy Adrian totalnie się pogubił, zamiast wyjść za Wiktorią, szukał dalej swojego szczęścia w programie. Po drodze skrzywdził Emi, która przez zachowanie Adriana zdecydowała się odejść z programu. Nagle na wyspę wróciła Wiki, ale słysząc co robił Adrian zdecydowała, że nie da mu szansy. Po jej decyzji Adrian odpadł z programu, który niedługo później opuściła też na dobre Wiki.

Love Island 9: Dan i Mateusz wylecą z programu przed finałem? Widzowie zdecydowali

Wiki i Adrian z Love Island 9 są razem?

Wszyscy uważali, że między nimi wydarzyło się zbyt wiele i ta relacja nie ma szans na przetrwanie, aż tu nagle szok. Wiktoria i Adrian wrzucili wspólne fotki z Warszawy. Wygląda więc na to, że postanowili dać sobie drugą szansę i budować relację już w Polsce. Jak myślicie uda im się?

Listen on Spreaker.