wyspa miłości

Love Island 9: Dan i Mateusz wylecą z programu przed finałem? Widzowie zdecydowali

2024-04-09 15:03

Takie zwrotu akcji chyba nikt się nie spodziewał. Wielkimi krokami zbliżamy się do finału programu Love Island 9. Ten, jak zawsze dostarcza mnóstwo emocji. Nie brakuje ich i w tym sezonie. M.in. za sprawą Dana. Okazuje się jednak, że i on i Mateusz mogą wylecieć z randkowego show jeszcze przed ostatnim odcinkiem.

Love Island 9: Dan odpadnie na ostatniej prostej?

Fani Love Island 9 są już przyzwyczajeni do tego, że program dostarcza im emocjonalnego roller coastera. Zresztą nie bez powodu hasłem przewodnim jest "spodziewaj się niespodziewanego". W Love Island 9, jak zawsze nie brakowało momentów wzruszających, śmiesznych, ale i szalenie irytujących. Choć do finału została jeszcze chwila, to zbliżamy się do niego coraz większymi krokami. I wychodzi na to, że wreszcie na tym etapie produkcja postanowiła oddać decyzje w ręce widzów. Na ten moment czekało wielu, ponieważ w Love Island 9 nie brakuje uczestników, którzy wyraźnie działają widzom na nerwy. Czy wreszcie nadszedł czas rozliczeń? Na to wychodzi. Na profilu programu na Instagramie pojawił się bowiem post z zachętą do głosowania w aplikacji na dwie pary, które nie powinny znaleźć się w finale.

ZŁOMNIK U WULKANIZATORA PAWELCA! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Love Island 9: widzowie mają dość Dana i Mateusza

Na odpowiedź ze strony widzów Love Island 9 nie trzeba było długo czekać. Ci szybko wzięli apki do rąk i oddali swoje głosy. Jeśli spojrzeć w komentarze i wierzyć w to, że produkcja weźmie sobie do serca głosy widzów - w najbliższych odcinkach pożegnamy Dana i Mateusza. To właśnie ich imiona najczęściej przewijają się w komentarzach widzów programu Love Island 9.

Dan i Amanda oraz Mateusz i Angelika. Kto tak zagłosował? 👏

Danio i Monte macie 30 minut na spakowanie walizek i opuszczenie willi, wasz termin przydatności minął!! 🥳

Jestem przekonana że większa połowa osób tak zagłosuje, jeżeli nie odpadną.. ustawka 😒

Zagłosowałam na parę Dana i tego Mateusza, bo nic z nich nie będzie i tak 😁

- czytamy na profilu programu.

Czy marzenie widzów się spełni? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach Love Island 9. A te niezmiennie można oglądać w TV4 o 22:00 od niedzieli do piątku.