wyspa miłości

Love Island 9: Wiki podjęła decyzję! Adrian wścieknie się, jak dziecko

2024-03-28 20:16

Ostatnie dni w programie Love Island 9 to jeden wielki wybuch emocji. Jedni odchodzą, drudzy przychodzą, następuje przeparowanie - aż trudno w tym wszystkim się połapać. Ale właśnie o to chodzi w tym reality show. Aby spodziewać się niespodziewanego. Najlepiej udowodnił to ostatni odcinek, w którym wróciła Wiki. Adrian się załamie.

Love Island 9: Wiki wróciła i się zaczęło

Odejście Wiki z programu Love Island 9 kilka odcinków temu mocno poruszyło internautów. Ci uważali, że dziewczyna powinna zostać w show. Nieco zastanawiającym dla widzów wydało się to, że w przeciwieństwo do innych islanderów, ani z Wiki, ani z Patrycją nie odbył się specjalny live pożegnalny na Instagramie. Niektórzy podejrzewali dlatego, że Wiki wróci na wyspę miłości. I niektórzy nawet tego oczekiwali. Przez długi czas swoją wielką miłość do Wiki z Love Island 9 podkreślał Adrian, który mimo że tak wielce ją kochał, szybko znalazł sobie pocieszenie u innych dziewczyn. Szansą na powrót Wiki do show była decyzja Dana. Ten wybrał jednak Patrycję. Niespodziewanie Wiki trafiła finalnie z powrotem na Love Island 9, co z pewnością było dużym zaskoczeniem dla Adriana.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Love Island 9: Adrian zaskoczony powrotem Wiki

Kiedy Wiki weszła nagle do sypialni Adrian był zdumiony. Nic zresztą dziwnego, ponieważ w ostatnich dniach na Love Island 9 sprawiał wrażenie, jakby całkowicie o niej zapomniał. Problem w tym, że Wiki widziała wiele sytuacji, leżąc sobie na wygodnej kanapie. Adrian znalazł się wręcz w niezwykle komfortowej pozycji. Starał się przekonywać Wiki, że mu na niej zależy itp. Jednak to raczej na niewiele się zdało. Czujni widzowie Love Island 9 zauważyli w zwiastunie nowego odcinka, że Wiki postanowi odegrać się na Adrianie i wybierze nowego chłopaka. I słusznie.

Nowego, bo jest najprzystojniejszy. Adrian zaraz na kolanach do Częstochowy pójdzie, żeby grzechy odkupić 🙈

Czy można się pogrążyć bardziej niż Adrian w tym programie? 🙄

Ale Wiki zachowała się świetnie. Dobrze,że utarła nosa temu bucowi.

- czytamy w komentarzach na profilu Love Island 9.

Adrian nie będzie zadowolony z takiego obrotu spraw. Co usłyszymy z jego ust? Sprawdzajcie w nowym odcinku randkowego reality show. A te można oglądać w TV4 od niedzieli do piątku o 22:00.