Love Island

Love Island 9 - Zuza i Jarek nie przetrwają!? Byli pewniakami do zwycięstwa

2024-04-04 19:07

Love Island 9 powoli dobiega końca. Ta edycja obfituje w częste zwroty akcji, jednak trudno tam doszukać się wielu prawdziwych i szczerych uczuć. Widzowie byli pewni, że w finale znajdą się Zuza i Jarek, których relacja wydawała się być najbardziej sensowna. Jednak Casa Nova może rozbić związek tej dwójki.

W Love Island 9 nadejdzie czas konfrontacji i wyboru. Dziewczyny po długiej rozłące ze swoimi partnerami wreszcie mogą wrócić na wyspę i zakończyć etap Casa Nova. Po kilku dniach spędzonych osobno dziewczyny poznają decyzje partnerów - kto wraca do swojej pary, a kto zdecyduje się na nową relację? W odcinku 4 kwietnia w Kręgu ognia zapłonie ogień wierności, a Karolina Gilon będzie pilnować, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Love Island 9 - Zuza i Jarek zakończą relację?

Od początku Casa Nova widzowie najbardziej liczyli na Jarka. Wszyscy mieli nadzieję, że chłopak zachowa się w porządku i grzecznie będzie czekał na powrót Zuzy. Ta relacja w programie była jedną z najbardziej trwałych. Fani programu byli pewni tej dwójki i dawali im ogromne szanse na zbudowanie stałego związku już po programie. Wygląda jednak, że w oczach Zuzy, Jarek jest skreślony.

Love Island 9: wielka zmiana w programie! Widzowie są oburzeni

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia

Zuza skreśliła Jarka?

Chociaż Jarek był jednym z nielicznych Islanderów, którzy nie ulegli dziewczynom z Casa Nova, to filmy, które zobaczyła Zuza bardzo ją rozczarowały. Najbardziej zabolało ją nagranie jednej z zabaw, kiedy to Jarek polizał nową Islanderkę. Zuza, która jasno określiła granice i zachowania, których nie akceptuje i uznała to za zdradę. Jasno oznajmiła dziewczynom, że nie ma do czego wracać, a jej relacja z Jarkiem właśnie dobiegła końca.

Czy faktycznie Zuza nie da szans Jarkowi, nawet na wyjaśnienia? Tego dowiemy się już 4 kwietnia w nowym odcinku Love Island.