wyspa miłości

Love Island 9: wielka zmiana w programie! Widzowie są oburzeni

2024-04-03 15:49

Ostatnie odcinki programu Love Island 9 mocno rozczarowały widzów. Ci są oburzeni zachowaniem produkcji i tym, co prezentuje ona na ekranie. Zdaniem fanów randkowego reality show - Love Island 9 już dawno przestało być programem o miłości. A ostatnie odcinki pokazują to jeszcze mocniej. Widzowie są zażenowani.

Love Island 9: za dużo erotyki na ekranie

Pierwsze odcinki programu Love Island 9 sugerowały, że ta edycja może być nieco nudna. Szybko jednak okazało się, że widzowie byli w sporym błędzie. Uczestnicy szybko rozkręcili się na wyspie miłości i zaczęli mocno odpalać. W tym trochę udziału miały na pewno procenty i żar lejący się z nieba. W odcinkach mogliśmy nie tylko oglądać mocno roznegliżowanych i macających się uczestników, ale i mnóstwo pocałunków. Te odbywały się w różnych konfiguracjach, a nawet w trójkątach! Już te zachowania mocno oburzyły widzów programu. Jednak to, co dzieje się ostatnio na Love Island 9 przechodzi wszelkie wyobrażenia fanów randkowego reality show. Do programu weszły bowiem nowe uczestniczki i... zdaniem komentujących show w sieci - to mocno się zmieniło. Na gorsze.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Love Island 9: widzowie oburzeni tym, co widzą na ekranie

Po dołączeniu do Love Island 9 nowych uczestniczek w komentarzach na profilu programu zawrzało. Widzowie uważają bowiem, że z randkowaniem i miłością to obecna edycja ma wspólną chyba tylko nazwę. Nowe uczestniczki w ramach Casa nova zaczęły prężyć swoje wdzięki na ekranach, a panom ślina prawie zaczęła cieknąć po brudzie. Widzowie w komentarzach są zbulwersowani.

po zapowiedzi odcinka zastanawiam się czy to nadal Love Island czy jakieś programy erotyczne XD

Co to za zadania, całuj się namiętnie, daj klapsa w tyłek, całuj się na każdym łóżku... No ludzie!

To nie jest Love Island, tylko Burdel City XD

- czytamy na profilu Love Island 9.

Z jakim efektem zakończy się to, co ostatnimi czasy oglądamy na ekranie? Tego dowiemy się z pewnością w kolejnych odcinkach programu. A te można oglądać od niedzieli do piątku o 22:00 w TV4.