Programy randkowe

Love Island. Wyspa miłości 9: uczestnicy, premiera, emisja. To warto wiedzieć o nowej edycji

2024-03-09 8:51

Love Island. Wyspa miłości wraca z 9. edycją. Czy tym razem obejdzie się bez takich dram i skandali? A może ktoś dorówna Karolinie z poprzedniego sezonu? Kim są uczestnicy? Czy zmieniła się godzina emisji? Odpowiadamy na wszystkie najważniejsze pytania związane z Love Island 9.

Love Island 9 – uczestnicy. Kto bierze udział w programie?

Producenci programu Love Island. Wyspa miłości dość długo trzymali nas w niepewności i wstrzymywali się z ujawnieniem tożsamości uczestników. Ostatecznie to jednak zrobili (miło z ich strony) i… w sieci zawrzało. Widzowie zaczęli narzekać na powtarzalność Love Island, w którym – ich zdaniem – pojawiają się wiecznie influencerzy (lub wannabe influencerzy) i trenerzy personalni. Twórcy – podobnie jak w przypadku Hotelu Paradise – nie posłuchali zresztą apeli, które pojawiły się przy poprzedniej edycji i uczestnikami znów są osoby bardzo młode.

Przejdźmy jednak do konkretów – kto bierze udział w Love Island 9? Zdjęcia, personalia i krótkie opisy uczestników tej edycji znajdziecie w galerii załączonej w górnej części artykułu.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise 8 – uczestnicy, premiera, emisja. Co musicie wiedzieć o nowej edycji?

Love Island 9 – emisja. O której nowe odcinki będą pojawiać się w Czwórce? Są jakieś zmiany?

Jako prowadząca wraca oczywiście Karolina Gilon. Love Island 9 zadebiutuje w poniedziałek 4 marca. Nowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku i w niedzielę, o godz. 22:00, w Czwórce.

“Love Island. Wyspa miłości” – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 6
Sandra Dorsz
VOX: sonda damsko męska