Love Never Lies: Sandra i Bill w końcu są razem, czy nie? Jest ostateczna odpowiedź

i

Autor: Screenshot Instagram/ sandraolszewskaa Love Never Lies: Sandra i Bill w końcu są razem, czy nie? Jest ostateczna odpowiedź

Programy randkowe

Love Never Lies: Sandra i Bill w końcu są razem, czy nie? Jest ostateczna odpowiedź

2024-02-12 22:36

Echa drugiej edycji “Love Never Lies: Polska” nie cichną, zwłaszcza, że uczestnicy ochoczo zamieszczają różne zdjęcia i filmiki w social mediach, a także udzielają wywiadów i robią live’y, by możliwie jak najlepiej wykorzystać swoje 5 minut sławy. Najgorętszymi tematami są oczywiście Roksana oraz burzliwy związek Billa i Sandry. Ale właśnie – czy wciąż związek?

Love Never Lies – Sandra i Bill są razem?

Gwoli przypomnienia, jakbyście zdążyli zapomnieć – Sandra i Bill to najbardziej kontrowersyjna i najszerzej komentowana para “Love Never Lies 2”. Ich relacja trwała dość krótko, ale była bardzo intensywna – doszło między nimi do wielu zdrad. Sam Bill zdradził partnerkę z 6 różnymi dziewczynami, a po wejściu do programu dobił do 7.

W odcinku “Reunion” młodzi obwieścili, że nie są razem, ale pracują nad swoją relacją. Bill zdawał się być wyluzowany i pewien swego, ale jego kłamstwa, które wówczas ujrzały światło dzienne ponownie rozregulowały ich relację. Czy na dobre?

SPRAWDŹ TEŻ: Love Never Lies – Bill linczowany w sieci. Widzowie nie mają litości 

Po emisji programu widzowie zaczęli ostro krytykować Billa i namawiać Sandrę, by kopnęła go w przysłowiowe cztery litery. Ta jednak ustawicznie wrzucała z nim wspólne fotki i robi to zresztą do dziś. Idzie jednak w zaparte, że do niego nie wróciła.

Podczas krótkiej sesji Q&A, którą Sandra zorganizowała ostatnio na Instagramie, pojawiła się masa pytań o jej relację z Billem. Dziewczyna stanowczo zapewniła, że nie – nie są razem.

Tak jak było mówione na Reunion – nie, nie jesteśmy razem.

- napisała Sandra na InstaStories.

To o co chodzi z tymi wspólnymi fotkami?

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: sonda damsko męska