Kuba Urbański z Playboys podzielił się radosną nowiną! To wyjątkowy czas w jego życiu

i

Autor: Tomasz Radzik

disco polo

Lubisz żartować z Radomia? Lepiej nie rób tego z Kubą Urbańskim z zespołu Playboys

2023-10-18 13:34

Żarty z Radomia to już klasyk. A szczególnie te dotyczące lotniska. Spora grupa osób podśmiewa się z tego miasta, nawet jeśli nigdy w nim była. Czy słusznie? Swoją teorię na ten temat ma Kuba Urbański z zespołu Playboys. Ten artysta przeżył w Radomiu masę lat i zna to miasto, jak własną kieszeń. Co uważa o śmianiu się z miejscowości?

Kuba Urbański z Playboys o Radomiu

Chyba każdy z nas słyszał kiedyś jakiś żart o Radomiu. Sporo osób w Polsce śmieje się np. z radomskiego lotniska. Zupełnie inne podejście do tego miasta ma jednak Kuba Urbański z zespołu Playboys. Twórca kawałków "Ja w to nie wierzę", "Tylko ty" i "Lejde" ma na temat Radomia sporo do powiedzenia. To tam się wychował i mieszkał przez 27 lat. Dlatego miasto zna, jak własną kieszeń. Kuba Urbański do żartów o Radomiu podchodzi jednak z dystansem. I wszystkich do Radomia zaprasza. Jak powiedział w rozmowie z Kamilem Rutkowskim - każdy, kto kiedyś przyjedzie do tego miasta i zobaczy, jak się tam żyje, stwierdzi, że kawały i dowcipy są mocno przesadzone. Piosenkarz podkreślił też, że to bardzo fajne miasto, a także, że będzie go bronił i wracał do niego z wielkim sentymentem. Co jeszcze o Radomiu uważa znany artysta?

KUBA URBAŃSKI - PLAYBOYS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Kuba Urbański broni Radomia

Piosenkarz grupy Playboys twierdzi, że Radom to już dzielnica Warszawy. Dlaczego? Bo spora część Radomian w weekendy wyjeżdża do stolicy i na odwrót. W dodatku miasto w każdy piątek tętni życiem. Gwiazdor zdradził też, że przelatujące samoloty mu szczególnie nie przeszkadzają. Zdecydowanie głośniej będzie za to podczas specjalnej imprezy z okazji 10-lecia zespołu Playboys. Ta odbędzie się już w sobotę 21 października. Gdzie? A jakże - w Radomskim Centrum Sportu. W czasie wyjątkowego koncertu Kuby Urbańskiego i pozostałych członków jego zespołu na scenie nie zabraknie jednak i innych gwiazd. Wystąpią Boys, Classic, Piękni i Młodzi, Defis, Miłypan, Topky i Szpilki. Zatem z pewnością emocje sięgną zenitu! Playboys i fanom zespołu życzymy wspaniałej zabawy.