Kuba Kubeus z Poznania

i

Autor: kadr ze zgłoszenia uczestnika Dziewięciolatek rapuje o szkole w zabawie Pokaż na co Cię stać

Ma 9 lat i marzy o zostaniu raperem! Kubę do zabawy Pokaż na co Cię stać zgłosiła mama

2022-08-08 13:59

Kto wygra 20 000 złotych? W zabawie Pokaż na co Cię stać szansę ma tak naprawdę każdy, kto swoim talentem wyróżnia się z tłumu. Kubę zgłosiła mama, bo chłopak ma dopiero 9 lat! Ale już wie, że chciałby zostać raperem. Zobaczcie filmik, który do nas nadesłali.

Pokaż na co Cię stać i wygraj 20 tysięcy złotych!

Finał zabawy Pokaż na co Cię stać zbliża się wielkimi krokami. Wasze zgłoszenia są naprawdę różne - niektóre bawią, inne wzruszają do łez, a jeszcze inne powodują, że zbieramy szczękę z podłogi. Zgłoszenie Marzeny, która napisała do nas w imieniu swojego syna - Kuby, zdecydowanie należy do tej ostatniej kategorii.

Zgłaszam twórczość moją i mojego syna. Wspólnie tworzymy piosenki. Ja piszę teksty, Kuba szuka bitów i je wykonuje. Mamy na swoim koncie już kilka hitów. Za każdym razem świetnie się przy tym bawimy i bardzo, ale to bardzo chcemy tworzyć dalej. Kuba marzy żeby zostać raperem, a ja chętnie pisałabym dalej teksty do piosenek.

- czytamy w folmularzu.

CZYTAJ TAKŻE: Śpiewa lepiej niż Justin Biebier? "Lonely" w wykonaniu Kacpra z Radomia w zabawie Pokaż na co Cię stać

Kuba ma 9 lat i rapuje o szkole

Jak walczyć o 20 000 złotych?

Do zabawy Pokaż na co Cię stać może zgłosić się każcy! Wystarczy wejść na pokaz.voxfm.pl i przesłać nam nagranie, w którym zobaczymy jak prezentujecie swój talent. Znajdziecie tam również dokładny regulamin akcji. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 sierpnia 2022 roku.

CZYTAJ TAKŻE: "Pokaż na co Cię stać" z VOX FM! Masz talent? Możesz wygrać 20 tysięcy złotych

Moda na lata 90. w świecie disco polo! Artyści wracają do korzeni gatunku. Top 7 piosenek jak za dawnych lat