Maciej Musiał pokazał wszystko! Fanki nie mogą wyjść z podziwu. „Jestem w szoku”

i

Autor: AKPA, instagram.com/maciejmusial_official

gwiazdy

Maciej Musiał pokazał wszystko! Fanki nie mogą wyjść z podziwu. „Jestem w szoku”

2024-04-11 15:14

Maciej Musiał to jeden z najbardziej znanych, polskich aktorów młodego pokolenia. Popularność przyniósł mu m.in. udział w serialu "Rodzinka.pl". Potem zaczął występować w większych produkcjach oraz filmach. Obecnie zachwyca swoimi umiejętnościami w programie Taniec z gwiazdami. Jednak ostatnio zaskoczył fanów czymś jeszcze.

Maciej Musiał zaskoczył fanów

Tego aktora chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Maciej Musiał to jedna z najbardziej znanych gwiazd młodego pokolenia. Widzowie kojarzą go m.in. z produkcji "Rodzinka.pl", "1899", a także filmów "Mój biegun", "Chłopi" i "Fuks 2". Oprócz tego Maciej Musiał prowadził programy telewizyjne i koncerty. To bez wątpienia jedna z ulubionych gwiazd wśród młodszej publiczności. Nic zatem dziwnego, że aktor został wytypowany do udziału w obecnej edycji programu Taniec z gwiazdami. W sieci cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony fanów, a także dużym wsparciem. Konto Maćka na Instagramie obserwuje ponad 670 tys. osób. Gwiazdor regularnie publikuje na nim fotki ze swojej pracy. Ostatnio jednak zaskoczył wielbicieli czymś jeszcze. Maciej Musiał pokazał w sieci wszystko!

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Maciej Musiał zachwycił klatą

Fanki cenią Macieja Musiała nie tylko za zdolności aktorskie, których nie można mu odmówić, ale i za wygląd. Aktor regularnie dba o swoją formę i ma się czym pochwalić. Jego wyrzeźbione ciało nie raz można zobaczyć na ekranie i naprawdę robi wrażenie. Ostatnio Maciej Musiał postanowił zaskoczyć swoich fanów na Instagramie. To tam pojawiło się jego zdjęcie, na którym stoi w wodzie w samych szortach i eksponuje swoją wyrzeźbioną klatę. W komentarzach (co zrozumiałe) zapanował szał.

Nie musiał, a pokazał. Bardzo ładnie.

jezu no maciej musiał nieustanny obiekt westchnień

zapomniałam jak się oddycha

- napisali fani Maćka.

Cóż, trzeba przyznać, że aktor faktycznie ma się czym pochwalić. Zobaczcie fotkę poniżej i oceńcie sami!