disco polo

Magda Narożna dochodzi do siebie. To ON wspiera ją po operacji

2024-03-25 9:04

Magda Narożna przeszła ostatnio operację w szpitalu, o czym opowiedziała swoim fanom na jej Instagramie. Wokalistka nie ukrywała, że nie był to dla niej łatwy czas i narzekała na ból po zabiegu. Na szczęście okazuje się, że podczas całego procesu mogła liczyć na wsparcie bliskiego jej mężczyzny. Kim jest?

Magda Narożna po operacji

Fani Magdy Narożnej z zespołu Piękni i Młodzi są już przyzwyczajeni do tego, że wokalistka na bieżąco dzieli się z nimi faktami z jej życia. Pokazuje, jak gotuje, występuje na scenie, spędza czas z córką Gabrysią i trenuje. Ostatnio jednak Magda Narożna musiała ograniczyć swoje aktywności sportowe, a nawet odwołać zaplanowany start w półmaratonie i koncert. Wszystko w związku z walką o jej zdrowie. Jedna z najbardziej znanych gwiazd disco polo w Polsce musiała bowiem przejść operację. Magda Narożna zadbała o to, żeby jej fani towarzyszyli jej w całym procesie. Najpierw poinformowała swoich obserwatorów o tym, że będzie miała zabieg, a potem dodała już relacje po samej operacji. Nie ukrywała, że po zabiegu czuje ból. Na szczęście wokalistka Piękni i Młodzi mogła liczyć na wsparcie.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Paweł Góral wspiera Magdę Narożną

Patrząc na relacje, które dodawała Magda Narożna na swoje sociale - operacja nie była dla niej najłatwiejszym doświadczeniem. A już na pewno nie czas po samym zabiegu, w którym czuła się nie najlepiej. Na szczęście popularna wokalistka nie była w tym wszystkim sama. W szpitalu towarzyszył jej bowiem niezły przystojniak! Piosenkarkę zespołu Piękni i Młodzi wspierał aktor, Paweł Góral. Na story Pawła mogliśmy zobaczyć, jak uśmiechnięty pije kawę z Magdą i stara się jej ulżyć w cierpieniu po zabiegu. Kim jest dla Magdy Narożnej przystojny aktor? Fanów teorii spiskowych musimy rozczarować - Magda Narożna Paweł Góral są przyjaciółmi. Mężczyzna niejednokrotnie przewijał się już w relacjach Magdy, a oboje często spędzają ze sobą wolny czas. Taki przyjaciel to skarb! Jak wynika z najnowszych informacji Magda Narożna wróciła już do domu. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia!