disco polo

Magda Narożna już po operacji! Wiemy, jak się czuje. „Strasznie mnie boli”

2024-03-21 15:13

Magda Narożna, czyli jedna z najbardziej znanych wokalistek disco polo w naszym kraju jest już po operacji! Piosenkarka zapowiadała zabieg kilka dni temu. Z tego też powodu musiała odwołać swój koncert i start w półmaratonie. Wiemy, jak po wszystkim czuje się gwiazda zespołu Piękni i Młodzi. Nie jest najlepiej.

Magda Narożna ma problemy ze zdrowiem

Znają ja doskonale mali i duzi fani disco polo. Magda Narożna, czyli wokalistka zespołu Piękni i Młodzi walczy o swoje zdrowie. Autorka hitów "Niewiara", "Czułe słowa" czy "Ona jest taka cudowna" od dłuższego czasu mocno dba o siebie. Robi to m.in. uprawiając sport i zdrowo się odżywiając. Jednak to najwyraźniej za mało, by ustrzec się przed poważnymi dolegliwościami. Kilka dni temu Magda Narożna na swoim profilu żaliła się fanom na to, że strasznie boli ją kręgosłup i narzekała na "problemy kobiece". Sytuacja była na tyle poważna, że nawet leki szczególnie nie pomagały jej z nieprzyjemnościami. Później przyszły jeszcze gorsze informacje. Magda musiała trafić na operację. Czy miała ona związek z jej wcześniejszymi dolegliwościami? Tego nie zdradziła. Wiemy natomiast, jak czuje się po operacji.

Magda Narożna jest w tragicznej sytuacji zdrowotnej. Prosi fanów o pomoc

Magda Narożna po operacji

Wiadomość o tym, że Magda Narożna będzie musiała przejść operację mocno poruszyła jej fanów. Choć sama piosenkarka uspokajała ich, to nie kryła też strachu przed całym zabiegiem. Jednocześnie apelowała do swoich fanów o to, żeby dbali o zdrowie i mówiła o swojej trudnej sytuacji psychicznej w ostatnim czasie. Teraz gwiazda zespołu Piękni i Młodzi jest już po zabiegu. Jak czuje się Magda Narożna? Słuchając jej relacji można odnieść wrażenie, że nie jest najlepiej. Wokalistka zaczęła od tego, że miała ciężką noc. Jak powiedziała - strasznie ją boli po cięciu. Podkreśliła jednak w porannej relacji, że ma nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. Jednocześnie Magda starała się szukać pozytywów. Mówiła m.in. o ćwierkających ptaszkach za oknem. Magdzie życzymy szybkiego powrotu do formy i dużo zdrówka!