disco polo

Przejęta Magda Narożna odwołuje koncert i start w półmaratonie. Czeka ją operacja! „Trzymajcie za mnie kciuki”

2024-03-20 12:25

Ta wiadomość mocno zaskoczyła fanów Magdy Narożnej! Piosenkarka podzieliła się z nimi przykrymi informacjami na temat swojego zdrowia. Jedna z najbardziej znanych wokalistek disco polo musi przejść operację. Z tego powodu odwołała swoje inne aktywności, w tym długo oczekiwany start w półmaratonie.

Magda Narożna przejdzie operację

Chyba nie ma w Polsce w ostatnich latach bardziej znanej wokalistki disco polo niż Magda Narożna. Ta od dłuższego czasu działa już na polskim rynku muzycznym, tworząc zespół Piękni i Młodzi. Piosenkarka nie może narzekać na brak popularności. Wystąpiła m.in. w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", ma setki tysięcy fanów w sieci, a numery, które tworzy zbierają wielomilionowe wyświetlenia. Chyba każdy fan disco polo słyszał przynajmniej raz kawałki "Drama", "Niewiara" czy "Ona jest taka cudowna". Magda Narożna nie ogranicza się jednak tylko do muzyki. Gwiazda regularnie udziela się w sieci, gdzie jest w kontakcie ze swoimi fanami. Przekazuje im informacje o tym, co się u niej ostatnio dzieje, chwali się czasem spędzanym z córką, czy sukcesami sportowymi. I choć większość relacji przypomina sielankę, to niestety nie brakuje i gorszych momentów.

Magda Narożna jest w tragicznej sytuacji zdrowotnej. Prosi fanów o pomoc

Magda Narożna odwołuje koncert i start w półmaratonie

Tę gwiazdę znają wszyscy. Magda Narożna nie narzeka na brak zainteresowania fanów. I chętnie dzieli się z nimi wiadomościami z jej życia. Ostatnio jednak wokalistka zespołu Piękni i Młodzi przekazała swoim miłośnikom przykre i niepokojące informacje. Jak powiedziała - ma nadzieję, że u jej fanów jest wszystko dobrze. Ona sama jest natomiast rozbita, ponieważ za dużo się przejmuje tym "co się będzie działo jutro". Jak przekazała Magda Narożna - czeka ją operacja, którą się bardzo stresuje. Z tego też powodu w sobotę nie zagra koncertu, a w niedzielę nie pobiegnie w wyczekanym półmaratonie. Wokalistka nie zdradziła, co dokładnie będzie miała operowane. Niedawno na swoim Instagramie skarżyła się na kręgosłup i wspominała o "kobiecych sprawach". Gwiazda poprosiła fanów o to, żeby się nie przejmowali i trzymali za nią kciuki. Zapewniła też, że jest bardzo silna. Zaapelowała do fanów, żeby dbali o siebie i o zdrowie psychiczne, ponieważ ją ostatnie lata bardzo wyczerpały i musi podreperować swoje zdrowie. Magdzie życzymy wszystkiego dobrego!