disco polo

Magda Narożna jest w tragicznej sytuacji zdrowotnej. Prosi fanów o pomoc

2024-03-15 15:50

Magda Narożna, czyli jedna z najpopularniejszych gwiazd disco polo podzieliła się ostatnio z fanami niepokojącymi informacjami. Piosenkarka nagrała relację, na której przekazała najnowsze wiadomości o jej stanie zdrowia. Te niestety nie napawają optymizmem. Wokalistka zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc.

Magda Narożna z Piękni i Młodzi o swoim stanie zdrowia

Tej wokalistki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Magdalena Narożna funkcjonuje na polskiej scenie disco polo już od wielu lat jako liderka i piosenkarka zespołu Piękni i Młodzi. To z nim stworzyła mnóstwo hitów, które doskonale znają fani disco polo. Na swoim koncie ma m.in. numery "Czułe słowa", "Niewiara" oraz "Drama". Oprócz działalności scenicznej Magda Narożna regularnie udziela się też w sieci, gdzie jej fani mogą na bieżąco dowiedzieć się co słychać u ich ulubionej piosenkarki. Wokalistka pokazuje m.in., jak spędza wolny czas, jak trenuje, a także gotuje. Czasem zdradza też, jak się czuje. Ostatnie nagranie, które pojawiło się na profilu gwiazdy zespołu Piękni i Młodzi nie napawa optymizmem. Okazuje się bowiem, że stan zdrowia Magdy nie jest najlepszy.

Magdalena Narożna kiedyś i dziś

Magda Narożna prosi fanów o pomoc

Zdrowie ma się tylko jedno. O tym wszyscy wiedzą doskonale. Dlatego trzeba o nie dbać. Magda Narożna regularnie robi to za sprawą zdrowej diety i ćwiczeń. Niestety czasem i u wokalistki zespołu Piękni i Młodzi bywa nieco gorzej z formą. Ostatnio piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami przykrą informacją. Jak powiedziała - prosi swoich fanów o pomoc, ponieważ już sama nie wie, co ma ze sobą robić po wzięciu wszystkich tabletek. Wokalistka wprost przyznała, że w tym miesiącu ma tragedię. Chodzi o jej zdrowie i "kobiece sprawy". Piosenkarka przyznała, że siada jej kręgosłup przez co wstała o 5 rano i nie może nic robić. Magda ma nawet problem z wyciąganiem rąk do przodu. Mocno jej współczujemy i oczywiście życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!