disco polo

Magda Narożna ma poważne problemy zdrowotne. „Nie jesteśmy w stanie zdiagnozować, co się dzieje”

2024-04-15 13:47

Magda Narożna podzieliła się ze swoimi fanami kolejnymi informacjami o jej zdrowiu. Po tym, jak kilka tygodni temu piosenkarka przeszła operację, teraz ponownie zmaga się z dolegliwościami związanymi z organizmem. Okazuje się, że tym razem gwiazda disco polo ma problem z postawieniem dokładnej diagnozy.

Magda Narożna skarży się na zdrowie

Ostatnie tygodnie nie są najlepsze dla Magdy Narożnej jeśli chodzi o kwestie zdrowotne. Popularna piosenkarka, która od wielu lat występuje w zespole Piękni i Młodzi coraz częściej skarży się w sieci na różne dolegliwości. Te dopadają ją mimo, że Magda Narożna prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Piosenkarka oprócz występów na scenie i tworzenia nowych numerów skupia się bowiem mocno na sporcie. Jej fani wiedzą z pewnością, że jedna z najpopularniejszych gwiazd disco polo regularnie biega i jeździ na rowerku. W planach miała też start w półmaratonie, jednak w związku z operacją musiała go przełożyć w czasie. Okazuje się jednak, że operacja, to nie jedyna dolegliwość zdrowotna, z którą mierzy się ostatnio Magda Narożna. Piosenkarka o wszystkim opowiedziała w sieci.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Magda Narożna ma problemy alergiczne?

Magda Narożna to wokalistka, która przed swoimi fanami nie ma raczej większych tajemnic. Regularnie dodaje relacje, na których pokazuje się ze swoją córką, prezentuje życie koncertowe, a także proste czynności, jak chociażby gotowanie. Ostatnio jednak piosenkarka przekazała wielbicielom niezbyt pozytywne wieści. Okazuje się bowiem, że ze zdrowiem Magdy Narożnej nie jest najlepiej. Powiedziała, że ma się kiepsko i dopadła ją jakaś alergia. Rano obudziła się z opuchniętymi oczami, a w nocy nie może spać. Jak wskazała - nigdy nie była alergikiem, dopiero niedawno zauważyła, że coś się z nią dzieje. Magda Narożna podejrzewa, że może mieć alergie na pleśnie, które są w lesie. Zrobiła sobie testy i jest pod opieką doświadczonego profesora. Wokalistka dodała jednak przykre zdanie: "Nie jesteśmy w stanie zdiagnozować, co się dzieje w moim organizmie". Bo praktycznie wszystkie wskaźniki są okej. Mamy nadzieję, że Magdzie szybko uda się uporać ze zdrowotnymi dolegliwościami!